Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Organizery – zachowaj porządek w szufladzie.

Ulubione0

Łatwy dostęp, ergonomia i wygoda - systemy szuflad mają wiele zalet. Ale żeby korzystanie z nich było przyjemnością, musi w nich panować ład. A o ten w miejscach, w których przechowujemy wiele rzeczy niełatwo. Rozwiązaniem są systemy organizacji, dzięki którym wszystko w szufladzie będzie na swoim miejscu.

REJS

Aranżując kuchenne wnętrza coraz częściej rezygnujemy z tradycyjnych szafek na rzecz bardziej poręcznych szuflad. Systemy te, oferujące pełny wysuw i duży udźwig, gwarantują bowiem zdecydowanie łatwiejszy dostęp do wszystkich przechowywanych rzeczy. I to bez konieczności tracenia czasu na poszukiwanie produktów ukrytych gdzieś w głębi szafki.

Jednakże dostęp ten rzeczywiście jest bezproblemowy tylko wtedy, gdy w szufladach panuje ład. A ten trudno wprowadzić i jeszcze trudniej utrzymać w miejscach, gdzie przechowujemy mnóstwo drobnych przedmiotów - akcesoria kuchenne, sztućce, przyprawy, produkty spożywcze i środki czystości... Receptą na porządek w szufladach są nowoczesne systemy organizacji proponowane przez naszą firmę. Co oferujemy?

Jak chcesz i jak potrzebujesz

Podstawę oferty systemów organizacji szuflad stanowią wkłady z tworzywa sztucznego dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach podziałek. Wkłady, dostępne w kolorze białym i szarym, pomogą uporządkować sztućce i niewielkie kuchenne akcesoria.

Znacznie więcej możliwości oferują systemy relingów i ścianek wewnętrznych. Pozwalają one na dokładne rozplanowanie wnętrza szuflad Comfort Box Rejs, a co za tym idzie również przechowywanych w nich przedmiotów. Relingi uniemożliwiają wyższym produktom, na przykład butelkom, przesuwanie się podczas otwierania i zamykania szuflady (a kto nie zna problemu przewróconej butelki, z której co nieco wyciekło na dno szuflady?). Z kolei ścianki tworzą jakby odrębne boxy, w których ułożyć można mniejsze przedmioty.

Co ważne, systemów Rejs nie ustawia się w szufladach raz na zawsze. Relingi i ścianki w każdej chwili można przesunąć i dostosować do zmieniających się potrzeb. Jeśli więc kupiliśmy większe opakowanie, albo chcemy zmienić przeznaczenie danej szuflady, modyfikacja systemu nie stanowi żadnego problemu.

Do rzeczy większych i mniejszych

W szufladach, w których zamierzamy przechowywać zastawę stołową znakomicie sprawdzają się również specjalnie wyprofilowane uchwyty. Wykonane z drutu, zabezpieczają przed przesuwaniem się talerzy, które są w nich ułożone jeden na drugim. Dodatkowo, umożliwiają wyjęcie i przeniesienie stosu bez ryzyka wysunięcia się i potłuczenia pojedynczych naczyń. Uchwyty można dopasować do wielkości talerzy. Dedykowane są do szuflad Comfort Box o wysokości 204 mm.

Rozwiązaniem godnym uwagi są również maty antypoślizgowe, które można docinać na pożądany rozmiar. Sprawdzą się one zarówno w głębokich szufladach, w których chcemy przechowywać zastawę - uniemożliwią wówczas przesunięcie się talerzy czy garnków podczas otwierania, a do tego wytłumią dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty polecane są również do szuflad płytkich, w których chcemy trzymać drobne akcesoria - korkociąg, nóż do pizzy... Wówczas zabezpieczą dno przed zarysowaniem, a do tego ułatwią utrzymanie czystości (wystarczy je wyjąć i umyć).

Segreguj śmiało

Odrębną grupą systemów do wyposażenia i uporządkowania szuflad, są pojemniki do segregacji odpadów. Dostępne w różnych konfiguracjach liczby i pojemności wiader (systemy podwójne, potrójne i poczwórne, od 5 do 15 litrów) pozwolą na dostosowanie wnętrza szuflady do indywidualnych potrzeb i znacząco ułatwią radzenie sobie z segregacją. Pokrywy pojemników oznaczone są różnymi kolorami. Łatwo je wyjąć i umyć.

Systemy można uzupełnić dodatkowymi, dostępnymi oddzielnie elementami - tackami, wiaderkami i pokrywami. Wszystko po to, by w naszych kuchniach było czysto i wygodnie.

Więcej informacji o produktach i marce znajduje się na stronie www.rejs.eu

Zobacz również

Dbanie o środowisko może być proste!

Dbanie o środowisko może być proste!

Na pierwszy rzut oka segregowanie odpadów może wydawać się kłopotliwe. Aby zacząć,...

Wykorzystaj przestrzeń kuchennych szafek narożnych.

Wykorzystaj przestrzeń kuchennych szafek...

Zagospodarowanie szafek narożnych bywa nie lada wyzwaniem. O ile ustawienie w nich wszystkich...