SIGNAL MEBLE - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIGNAL MEBLE - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna SIGNAL MEBLE Dekoracyjne stoły Signal Meble

SIGNAL MEBLE


Dekoracyjne stoły Signal Meble

Wydaje Wam się, że nie ma nic prostszego niż konstrukcja stołu? W końcu to tylko blat i cztery nogi? Nic bardziej mylnego! Poznajcie niezwykłe stoły Signal Meble i dajcie się zaskoczyć!

Jedyne w swoim rodzaju blaty

W ofercie marki Signal Meble znajdziemy oczywiście stoły z tradycyjnymi, blatami o wykończeniu w kolorze drewna, jednak, jeżeli zależy nam na nietypowych rozwiązaniach do jadalni czy salonu, bardziej interesujące mogą wydać nam się modele, w których blat wykonano ze szkła hartowanego, włoskiej ceramiki, stali szczotkowanej, płyty laminowanej czy płyty MDF pokrytej okleiną.

Blaty ze szkła hartowanego pozwalają nam cieszyć się idealnie gładką powierzchnią, dającą  maksymalnie elegancki efekt i, przykładowo, jak ma to miejsce w przypadku modeli Westin czy Salvadore, niezwykłą konstrukcją z dwoma poziomami.

Blaty wykonane z MDF-u i okleiny natomiast mogą przypominać chociażby płytę betonową. Jeżeli zależy nam na efekcie marmuru, możemy zdecydować się na stół z blatem ze szkła hartowanego i włoskiej ceramiki. Takie zestawienie znajdziemy chociażby w modelu Westin III.

 

Unikatowe nogi i podstawy

Miejsce przy tradycyjnym stole z czterema nogami jest ograniczone, a siedzenie w okolicach rogów staje się mało wygodne. Marka Signal Meble znalazła na to receptę, która jednocześnie podnosi walory estetyczne stołów. To nietypowe nogi i podstawy, dzięki którym, przy rozsadzaniu gości, tak naprawdę jesteśmy w stanie wykorzystać całe dostępne miejsce na blacie. Nogi układane są w taki sposób, że nie będą nam przeszkadzać, niezależnie od tego, gdzie usiądziemy, a do tego są niezwykle dekoracyjne.

 

Dwie nogi stołu Salvadore podpierają środek blatu, i symetrycznie rozchodzą się ku dołowi, w modelach Westin dodatkowo posiadają wewnętrzną konstrukcję przecinającą się na kształt litery X. Stół Cortez podtrzymuje podstawa przypominająca klepsydrę, Calipso stoi na odwróconym trapezie równoramiennym, a Leonardo na podstawie prostokątnej z dekoracyjnymi żłobieniami.