Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

TCO

Najnowsze trendy w oświetleniu meblowym

Ulubione0

Ciekawy design, wysoka jakość wykonania i dostosowanie do różnych źródeł światła daje ogromne możliwości wyboru wariantów oświetlenia. Światło jest integralną częścią naszego świata, pomaga nam w funkcjonowaniu, a także ozdabia przestrzeń, w której przebywamy. Przyciąga spojrzenia oraz wprowadza w dobry nastrój, a także podkreśla charakter naszych mebli.

TCO

Wybierając oświetlenie należy kierować się kilkoma czynnikami:

  • barwą światła (ciepła lub zimna)
  • mocą, wytwarzaną temperaturą (nagrzewa się czy nie)
  • źródłem światła (led, jarzeniówka, halogen)

Kuchnia marzeń to miejsce estetyczne i funkcjonalne, dlatego integralnym jej elementem jest oświetlenie. Praktyczne i nastrojowe oświetlenie kuchenne. Idealne jest takie, które łączy w sobie obie cechy.

Istotnym parametrem jest wydajność oświetlenia, pozwala na określenie ilości emitowanego Propozycje te - to najnowsze trendy w oświetleniu, światła przy danej mocy (ilość emitowanego światła dzielona przez moc danego źródła lm/W=Lux).

Dla użytkownika jest to jeden z najważniejszych parametrów opisujących oświetlenie, ilość luxów określa jak wyraźnie będziemy widzieć przedmioty na blacie kuchennym.

Właściwe oświetlenie emituje odpowiednią ilość światła przez lata. Nasze oświetlenie daje 100% satysfakcji (LD 8001-55 AL – żywotność 50 000 h), przez cały okres użytkowania parametry początkowe są utrzymane, w odróżnieniu od oświetleń ledowych NO-Name. Ponadto, każde źródło światła powinno jak najrealniej odtwarzać prawdziwe kolory przedmiotów.

Ekologia – ekologiczne rozwiązania nie tylko oszczędzają energię elektryczną, ale są także przyjazne planecie w trakcie produkcji, eksploatacji i po jej zakończeniu. Wysokie standardy ekologiczne stwarzają ogromne możliwości w zakresie ograniczenia zużycia energii i emisji dwutlenku węgla. Kupując takie oświetlenie chronimy środowisko i oszczędzamy energię.

Funkcjonalność.
W naszych rękach, dzięki zastosowanej wiedzy i technologii, światło zyskuje niezwykłą plastyczność, moc i funkcjonalność, spełniając oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dobre oświetlenie funkcjonalne nad miejscem, w którym pracujemy, pomaga zapobiegać wypadkom. Dzięki niemu naprawdę widzimy co się dzieje z tymi ostrymi nożami na desce do krojenia.

Więcej informacji o produktach i marce TCO znajduje się na stronie www.tco.com.pl

Zobacz również

Organizacja szuflad i segregacja odpadów.

Organizacja szuflad i segregacja odpadów.

Poprzez system przegródek, ich przemyślany układ i odpowiednią głębokość jesteśmy w stanie...

Systemy do stołów i blatów - Funkcjonalność w kuchni

Systemy do stołów i blatów - Funkcjonalność w...

Mała kuchnia, często w postaci aneksu, musi łączyć w sobie funkcję kuchni i jadalni....