Organizacja szuflad i segregacja odpadów - Max Kuchnie
Organizacja szuflad i segregacja odpadów - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna TCO Organizacja szuflad i segregacja odpadów.

TCO


Organizacja szuflad i segregacja odpadów.

Profesjonalne rozwiązania poprawiające organizację podstawowych narzędzi używanych na co dzień w kuchni takich jak: sztućce, naczynia i artykuły spożywcze. Wkłady na sztućce, przegrody do szuflad, maty antypoślizgowe to systemy wpływające na komfort pracy w kuchni, pomagają utrzymywać porządek oraz maksymalnie poprawiają zagospodarowanie przestrzeni, w której przechowujemy poszczególne produkty i przybory kuchenne.

Poprzez system przegródek, ich przemyślany układ i odpowiednią głębokość jesteśmy w stanie uporządkować sztućce i inne przybory kuchenne znajdujące się w szufladzie. Każda szuflada wymaga indywidualnej organizacji, w wkładach ruchomy system podziałek umożliwia dostosowanie wkładu do indywidualnych potrzeb klienta.

vibo3Maty antypoślizgowe zabezpieczają przedmioty w szufladach przed przesuwaniem, ułatwiają utrzymanie porządku i czystości. Maty gwarantują iż naczynia nie przesuną się w szufladzie podczas jej otwierania i zamykania. Idealnie dopasowane kolorystycznie poprawiają estetykę wykończenia wnętrza szuflady i pomagają utrzymać jej czystość, gdyż możemy je wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu.

Nieodzownym elementem dobrze zorganizowanej kuchni powinien być właściwie dobrany system segregacji odpadów.

Przemyślane systemy segregacji odpadów o różnych rozmiarach i wyposażeniu to optymalne rozwiązania do każdej wielkości kuchni. Organizacja odpadów pozwoli każdemu użytkownikowi w łatwy i szybki sposób na pozbycie się odpadów w strefie przygotowywania posiłków. To sposób na trwałe zwiększenie komfortu w kuchni, wykorzystujący idealnie już istniejące przestrzenie w szafkach – czy to z wysuwanymi , czy też odchylanymi drzwiami frontowymi. Segregator na śmieci musi być dopasowany zarówno do naszej kuchni, jak i naszych potrzeb i stylu życia. Należy zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia w postaci tradycyjnego pojemnika pod zlewem, zamieniając go na nowoczesne rozwiązania znacznie ułatwiające segregację odpadów. Stosując właściwą segregację odpadów jesteśmy ekologiczni i podążamy za współczesnymi trendami.

Więcej informacji o produktach i marce TCO znajduje się na stronie www.tco.com.pl