Systemy do stołów i blatów - Funkcjonalność w kuchni - Max Kuchnie
Systemy do stołów i blatów - Funkcjonalność w kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna TCO Systemy do stołów i blatów - Funkcjonalność w...

TCO


Systemy do stołów i blatów - Funkcjonalność w kuchni

Małe pomieszczenia są zmorą większości obecnych mieszkań. W małej kuchni czy salonie projektowanie polega na optymalnym zagospodarowaniu pomieszczenia z zachowaniem jego funkcjonalności. W takich wnętrzach często brakuje miejsca na wystarczającą powierzchnię blatu w kuchni, nie wspominając o jadalni i stole.

Mała kuchnia, często w postaci aneksu, musi łączyć w sobie funkcję kuchni i jadalni. Niedostatek w postaci małej ilości blatu i braku stołu jest obecnie największym problemem. Ten problem możemy rozwiązać w bardzo prosty i sprytny sposób. TCO oferuje rozwiązania, które umożliwią posiadanie dodatkowego blatu roboczego lub stołu.

Mechanizmy podblatowe są bardzo funkcjonalne i sprawdzą się do wielu zadań. W ofercie znajduje się kilka systemów wysuwanych blatów i stołów kuchennych. Systemy te znacząco poprawiają komfort i wygodę, którą zyskujemy mając do dyspozycji więcej miejsca w naszej kuchni podczas przygotowywania posiłków i gotowania.

Podstawową zaletą tych systemów jest to, że zawsze możemy blat wysunąć bądź schować, w zależności od potrzeb. Systemy takie nie zajmują dodatkowo zbyt dużo miejsca, jak bywa to w przypadku tradycyjnego stołu, na który nie ma po prostu miejsca. Parametry systemów pozwolą wykorzystać je, jako typowy stół, przy którym wygodnie zjecie posiłek. Nośność mechanizmów od 60 kg do ponad 100 kg, szerokość do 1,2 m i długość do 1,6 m. Mechanizmy są tak zaprojektowane, że zajmują jak najmniej miejsca, wszystkie systemy po złożeniu wsuwamy w standardową szufladę. Mechanizmy pracują delikatnie i z łatwością można je rozkładać do pełnych wymiarów.

Więcej informacji o produktach i marce TCO znajduje się na stronie www.tco.com.pl