TRAMONTINA - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
TRAMONTINA - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna TRAMONTINA Polywood – ekskluzywna linia sztućców...

TRAMONTINA


Polywood – ekskluzywna linia sztućców Tramontina

Sztućce marki Tramontina z serii Polywood to najwyższej jakości akcesoria do kuchni. Są nie tylko piękne, ale także trwałe i wyjątkowo praktyczne. Poznaj zestawy sztućców, które sprawią, że każdy rodzinny grill stanie się wyjątkową okazją.

Polywood – idealne połączenie jakości i piękna

 

Jak przekonuje marka Tramontina, wyjątkowe okazje zasługują na sztućce Polywood. A to dlatego, że ich rękojeści tworzone są z drewna o akceptowanym, certyfikowanym pochodzeniu, a do tego cechuje je niesamowita precyzja wykonania. Sposób tworzenia drewnianych rączek oraz drobiazgowa kontrola jakości to rozwiązania zapewniające sztućcom Polywood długą żywotność i trwałe piękno. Zgodnie z założeniem firmy, każdy ich produkt ma stanowić idealne połączenie elegancji, funkcjonalności i jakości, które przełożyć mają się na nasz komfort. 

 

Funkcjonalność, jakiej jeszcze nie było

 

Sztućce z drewnianą rączką, które można myć w zmywarce? Dokładnie tak! Sztućce z serii Polywood są odporne na uszkodzenia i wysokie temperatury, ale także swobodnie można je myć w zmywarce. Natomiast wykonane ze stali nierdzewnej ostrza noży pozostają w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością i są równie trwałe, co skuteczne. Wszystko za sprawą specjalnego procesu hartowania, który sprawia, że noże pozostają ostre przez maksymalnie długi czas. Wysoka jakość oraz trwałość potwierdzona jest 5-letią gwarancją producenta.

 

Szeroka oferta sztućców Polywood

 

Sztućce z linii Polywood znajdziemy w różnych odcieniach drewna. Tym samym jesteśmy w stanie wybrać wersję kolorystyczną, która najlepiej pasować do całości naszej zastawy, a jednocześnie wpisze się w nasze gusta. Praktyczne zestawy, w których znajdziemy różną liczbę sztućców, dają możliwość zakupu kompletu na miarę naszych potrzeb. Noże Polywood to z założenia akcesoria, które przeznaczone są do krojenia mięs – steków, karkówki, żeberek czy innych smażonych, duszonych i grillowanych mięsnych przysmaków. Świadczy o tym ząbkowate wykończenie ostrzy. Jednak tak naprawdę ich funkcjonalność jest znacznie większa, bo noże marki Tramontina znajdą zastosowanie także i podczas krojenia pizzy albo burgerów. Ich eleganckie wykończenie z kolei sprawia, że świetnie prezentują się na jadalnianym i ogrodowym stole w domu, ale również że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających restauratorów.