Bestsellery w oświetleniu kuchni - Max Kuchnie
Bestsellery w oświetleniu kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna ZUMA LINE Bestsellery w oświetleniu kuchni

ZUMA LINE


Bestsellery w oświetleniu kuchni

Oświetlenie to istotny element wykończenia naszych wnętrz. Warto więc zainwestować w przemyślane źródła światła, które rozjaśnią pomieszczenie w wybrany sposób: można postawić na główne oświetlenie, które ma za zadanie swoim blaskiem całkowicie zwalczyć ciemność w pomieszczeniu lub stworzyć klimatyczną iluminację opartą na wielu punktach. Sprawdźcie zestawienie kilku naszych bestsellerów!

Do pierwszego sposobu możemy wykorzystać lampy z serii ALI, dostępne w wersji wiszącej, podłogowej, sufitowej oraz kinkiety. Szklany klosz został umieszczony na złotej, dekoracyjnej „nóżce", zapewniając przytłumione światło które nie razi użytkownika, a zarazem tworzy ciekawy element ozdobny wnętrza.

W kuchni sprawdzą się przede wszystkim lampy wiszące oraz te typu kinkiet, które mogą być jednocześnie niebanalną ozdobą wnętrza – DELTA oraz ARIES odnajdą się w każdym wnętrzu.

Dla osób poszukujących nietypowych rozwiązań i ciekawego designu proponujemy model MADERA o podłużnym, drewnianym kloszu, który jest dostępny w różnych wzorach. Inną propozycją o intrygującym kształcie jest lampa wisząca BOHO lub CONE. Każda z nich posiada oryginalny klosz różniący się kształtem w zależności od modelu. Oświetlenie jednopunktowe w takiej formie można śmiało łączyć z dodatkowymi źródłami światła.

Więcej informacji o produktach i marce Zuma Line znajduje się na stronie www.zumaline.com