Lampy do kuchni - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa - Max Kuchnie
Lampy do kuchni - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna ZUMA LINE Lampy do kuchni - gwarancja komfortu i...

ZUMA LINE


Lampy do kuchni - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa

Produkty marki Dalen świetnie sprawdzą się w kuchni, gdzie istotna jest funkcjonalność pomieszczenia i duża przestrzeń do pracy. Taką wygodę zapewnią plafony, które od sufitu odstają na nie więcej niż 15 cm. Duża powierzchnia świetlna w większości przypadków wykonana jest na planie koła i zapewnia perfekcyjny rozsył blasku we wnętrzu – kąt rozsyłu światła to aż 270 stopni. Na pewno ułatwi to wykonywanie domowych czynności po zmroku.

Lampy wykonane są w technologii LED w unowocześnionej formie. Wyeliminowano prawie w 100% migotanie i falowanie, dzięki czemu lampy emitują światło bezpieczne dla oczu. Wszystkie są regulowane za pomocą dołączonego do zestawu pilota, natomiast wybrane z nich mają możliwość sterowania przez aplikację na smartfona „ecoCloud" dostępną w AppStore oraz Google Play. Przykładowo taką funkcję posiadają modele: DL-C415TW, DL-C415TXW, DL-C319TXW. Ponadto, z plafonów można korzystać w bardziej tradycyjny sposób, czyli poprzez wyłącznik ścienny. Pozwala on na użytkowanie trzech trybów – maksymalna moc, ciepłe białe światło oraz tryb nocny.

Dostępne u nas lampy mają od 4 do 10 stopni regulacji temperatury barwowej oraz strumienia świetlnego. Dzięki temu użytkownik może idealnie dostosować blask plafonu do aktualnych wymagań. Standardowy zakres 2800-6000 K pozwala na przełączanie się między ciepłym a zimnym kolorem światła. Oszczędność energii możliwa jest za sprawą różnych trybów świecenia – nocny (niski pobór energii do 2,5 W), sen (delikatne światło, które wyłącza się automatycznie po 30 min.), oraz glare-free (funkcja obniżania mocy do 90% po 30 min. pracy).

Proste kształty idą w parze z wygodnym użytkowaniem i solidnym wykonaniem z polimetakrylanu metylu (PMMA), czyli przezroczystego szkła akrylowego o doskonałej przepuszczalności światła widzialnego. Żywotność lamp marki Dalen jest wyceniana na około 10 lat (40 000 godzin). Ostatnim już atutem o jakim warto wspomnieć, zwłaszcza w kuchennych warunkach, jest to, że plafony nie przyciągają owadów.

Więcej informacji o produktach i marce Zuma Line znajduje się na stronie www.zumaline.com