Zuma Line - producent nowoczesnego i klasycznego oświetlenia - Max Kuchnie
Zuma Line - producent nowoczesnego i klasycznego oświetlenia - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna ZUMA LINE Zuma Line - producent nowoczesnego i klasycznego...

ZUMA LINE


Zuma Line - producent nowoczesnego i klasycznego oświetlenia

Zuma Line oferuje szeroki wybór nowoczesnych oraz klasycznych opraw oświetleniowych, które doskonale pasować będą do każdego wnętrza. Szczególną uwagę zwracamy na jakość. Nasi pracownicy kontrolują produkty od momentu zamówienia w fabryce, poprzez transport do magazynu, aż do starannego spakowania i wysyłki do Klienta.

Lampy Zuma Line zyskały uznanie Klientów nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Nasze produkty dostępne są w większości krajów Unii Europejskiej dzięki naszym zagranicznym dystrybutorom. Konsumenci europejscy docenili między innymi lampy podłogowe oraz lampy wiszące za doskonałą jakość wykonania i designerski wygląd, który przypadł do gustu osobom ceniącym niekonwencjonalne rozwiązania.

Przykładamy szczególną uwagę do Waszych sugestii i opinii. To dzięki Wam wprowadziliśmy do oferty kryształowe lampy wiszące oraz pochodzące z tej samej rodziny - lampy sufitowe. Tworzymy produkty z myślą o Was i wnętrzach Waszych mieszkań oraz domów. Popularne stylowe kinkiety czy nowoczesne spoty mogą być doskonałym dodatkiem aranżacyjnym także do biura oraz przestrzeni publicznych.

Nasz asortyment stale się rozrasta, dzięki czemu na rynek wprowadzamy innowacyjne kształty. Wszystkie nowości przedstawiamy co roku w naszym katalogu, oraz na spotkaniach i targach branżowych. Poszerzająca się oferta może jeszcze lepiej spełnić Państwa oczekiwania, a my mamy pewność że każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

Ponadto, nasza firma stała się oficjalnym dystrybutorem marki Dalen na Polskę. Producent przede wszystkim specjalizuje się w plafonach o klasycznym, jednolitym wykończeniu lub z gwieździstym efektem. Wszystkie modele oparte są o technologię LED, która przede wszystkim pozwala na zmianę jasności i temperatury barwowej oraz różne tryby świecenia umożliwiające oszczędzanie energii. Lampy posiadają wysoki współczynnik oddawania barw, a dzięki specjalnemu wykonaniu praktycznie zostało wyeliminowane szkodliwe dla wzroku migotanie i falowanie. Wybrane produkty są sterowane za pomocą Wi Fi.

Więcej informacji o produktach i marce Zumaline znajduje się na stronie www.zumaline.com