Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Zuma Line - producent nowoczesnego i klasycznego oświetlenia

Ulubione0

Zuma Line oferuje szeroki wybór nowoczesnych oraz klasycznych opraw oświetleniowych, które doskonale pasować będą do każdego wnętrza. Szczególną uwagę zwracamy na jakość. Nasi pracownicy kontrolują produkty od momentu zamówienia w fabryce, poprzez transport do magazynu, aż do starannego spakowania i wysyłki do Klienta.

zumaline1

Lampy Zuma Line zyskały uznanie Klientów nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Nasze produkty dostępne są w większości krajów Unii Europejskiej dzięki naszym zagranicznym dystrybutorom. Konsumenci europejscy docenili między innymi lampy podłogowe oraz lampy wiszące za doskonałą jakość wykonania i designerski wygląd, który przypadł do gustu osobom ceniącym niekonwencjonalne rozwiązania.

Przykładamy szczególną uwagę do Waszych sugestii i opinii. To dzięki Wam wprowadziliśmy do oferty kryształowe lampy wiszące oraz pochodzące z tej samej rodziny - lampy sufitowe. Tworzymy produkty z myślą o Was i wnętrzach Waszych mieszkań oraz domów. Popularne stylowe kinkiety czy nowoczesne spoty mogą być doskonałym dodatkiem aranżacyjnym także do biura oraz przestrzeni publicznych.

Nasz asortyment stale się rozrasta, dzięki czemu na rynek wprowadzamy innowacyjne kształty. Wszystkie nowości przedstawiamy co roku w naszym katalogu, oraz na spotkaniach i targach branżowych. Poszerzająca się oferta może jeszcze lepiej spełnić Państwa oczekiwania, a my mamy pewność że każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

Ponadto, nasza firma stała się oficjalnym dystrybutorem marki Dalen na Polskę. Producent przede wszystkim specjalizuje się w plafonach o klasycznym, jednolitym wykończeniu lub z gwieździstym efektem. Wszystkie modele oparte są o technologię LED, która przede wszystkim pozwala na zmianę jasności i temperatury barwowej oraz różne tryby świecenia umożliwiające oszczędzanie energii. Lampy posiadają wysoki współczynnik oddawania barw, a dzięki specjalnemu wykonaniu praktycznie zostało wyeliminowane szkodliwe dla wzroku migotanie i falowanie. Wybrane produkty są sterowane za pomocą Wi Fi.

Więcej informacji o produktach i marce Zumaline znajduje się na stronie www.zumaline.com

Zobacz również

Lampy do kuchni - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa

Lampy do kuchni - gwarancja komfortu i...

Lampy wykonane są w technologii LED w unowocześnionej formie. Wyeliminowano prawie w 100%...

Lampy w surowej, industrialnej stylistyce

Lampy w surowej, industrialnej stylistyce

Chcąc stworzyć mieszkanie o takim charakterze należy wziąć pod uwagę kilka zasad. Po pierwsze...