Kuchnia Nowoczesna - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Nowoczesna - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia nowoczesna Studio Meblox, Tychy - WYSZUKANE WNĘTRZE

Studio Meblox, Tychy - WYSZUKANE WNĘTRZE


WYSZUKANE WNĘTRZE


Jeśli dobre projekty można rozpoznać po tym, że wytrzymują próbę czasu, to ta kuchnia niewątpliwie się do nich zalicza. Propozycja jest dobrym przykładem ciekawie rozwiązanego wydzielenia stref funkcjonalnych w stosunkowo wąskiej i długiej przestrzeni prostokątnej. Projekt stanowi połączenie prostoty, wyważonych proporcji i elementów, które sprzyjają komfortowi gotowania oraz delektowania się potrawami. Wszystko jest tutaj stonowane i funkcjonalne, ale w żadnym wypadku nie jest nudne.

Ta komfortowa i uniwersalna propozycja obejmująca ponadczasową gamę barw i struktur - biel, drewno, czerń i marmur jest idealnie skrojona na miarę potrzeb wszystkich osób, które poszukają pomysłu na swoją wygodną i funkcjonalną kuchnię marzeń, która przez długie lata będzie zachwycała swoją formą oraz zastosowanymi rozwiązaniami. Jest bardzo prosta, ale ma niezaprzeczalny urok – elegancki i bezpretensjonalny.

Pomimo prostoty, nie brakuje tutaj rozwiązań i motywów przyciągających oko. Niewątpliwie jednym z takich elementów jest duża powierzchnia blatu usytuowanego w sąsiedztwie okna, które otwiera się na ogród dzięki czemu wykonywanie codziennych obowiązków jest znacznie przyjemniejsze, a w kuchni panuje dobra aura.

Ponadto zastosowanie marmuru na ścianie i blacie prezentuje się niebywale elegancko. Kamienna ściana, promienie naturalnego światła oraz sztucznego sufitowego pięknie współgrają ze sobą. W tym zalanym światłem wnętrzu ważną rolę odgrywa jasna kolorystyka – dzięki niej wnętrze wydaje się optycznie większe.

Ciekawym rozwiązaniem jest wejście do spiżarni, które zostało sprytnie ukryte w wysokiej zabudowie. Dzięki zastosowaniu takiego nieoczywistego patentu zachowano estetyczną spójność przy jednoczesnej oszczędności miejsca.

 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności