Kuchnia Z Oknem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Oknem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia z oknem Studio Olkam, Radom - ZŁOTY TREND

Studio Olkam, Radom - ZŁOTY TREND


ZŁOTY TREND


Aranżacja otwartej przestrzeni wymagała kompleksowego podejścia decydującego o spójnym charakterze całości, prostocie i konsekwencji w designie. W tym przypadku celem była czarna, elegancka przestrzeń wielofunkcyjna łącząca kuchnię z jadalnią, którą dopełniają złote dodatki. Dzięki przyjętej od początku współczesnej linii stylistycznej korespondującej ze stylem galmour możliwe było utrzymanie balansu między funkcją i estetyką.

Wnętrze została zaprojektowane tak, by służyć zarówno domownikom, jak i gościom. To niewątpliwe serce dom - idealne na śniadanie, popołudniową kawę i nocne życie w gronie przyjaciół.

Wyrazisty motyw marmuru w połączeniu ze złotymi dodatkami i tkaninami dekorującymi okna nadaje przestrzeni nietuzinkowego i zdecydowanego charakteru. Złoto przełamuje wszechobecność czerni i bieli zastosowanych w aranżacji. Złote detale wytwornie komponują się z czarnymi meblami, nadając stylizacji jeszcze bardziej eleganckiego charakteru.

Zabudowa meblowa została wykonana z czarnego lakierowanego laminatu Verle easytouch, który prezentuje się bardzo elegancko. Uroku dodają jej czarne uchwyty line N. Blat z kamienia naturalnego Cosmic Black wygląda wytwornie i dodaje wnętrzu smaku. Całość prezentuje się praktycznie i stylowo.

Uwagę zwraca podwieszany sufit z oświetleniem LED oraz panele wyeksponowane na ścianie pokrytej  wielkoformatowymi płytkami imitującymi marmur. Warto dodać, że to właśnie przy ich pomocy wydzielono jadalnię z pozostałej części pomieszczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest również aranżacja zabudowy telewizyjnej, która została zaprojektowana tak, żeby ukryć urządzenia techniczne.

Oświetlenie zostało skomponowane bardzo staraninie. Szynoprzewody, oświetlenie przysufitowe LED w profilu QL019 troszczą się o dobrą aurę, wygodę przygotowywania posiłków oraz przebywania we wnętrzu. Na podłodze zastosowano panele laminowane, które są znacznie przytulniejsze niż posadzka z płytek ceramicznych. 

Rekomendowany sprzęt AGD: piekarnik SIEMENS HB675GBS1, płyta indukcyjna SIEMENS EX 601LXC1E, lodówka WHIRLPOOL ART 963A+, okap KERNAU KCH 0140 B ISLAND, bateria BLANCO CARTIS S FLEXO, zlewozmywak ceramiczny czarny BLANCO subline 500.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności