Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Platforma B2B

 


Od 1 grudnia 2013 roku firma GT GROUP TOMASZEK SP. z o.o. ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut na podstawie umowy nr UDA-POIG.08.02.00-18-008/13-00 z dnia 15.11.2013r. zawartej z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B", Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013, realizuje projekt pn.: .: "Wdrożenie zaawansowanej platformy B2B szansą na rozwój i wzrost konkurencyjności firmy GT GROUP TOMASZEK SP. z o.o. ", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Projekt potrwa do lutego 2015r.

Kwota dofinansowania wynosi 313.341,00 PLN.


W ramach projekty zostanie zbudowana internetowa platforma B2B, która będzie stanowić narzędzie wspierające wymianę handlową (konwersja i przekaz danych do zewnętrznych systemów informatycznych firmy i stałych Dostawców), umożliwiając w ten sposób dostęp do niej w trybie on-line zarówno firmy, jak i partnerom handlowym, w tym w szczególności stałym partnerom – Odbiorcom, dla których stanowić ona będzie główny kanał wymiany informacji i dokumentów z Wnioskodawcą na każdym etapie realizacji wspólnych procesów biznesowych.

Planowane do wdrożenia rozwiązanie informatyczne B2B będzie automatyzować wiele procesów biznesowych, co doprowadzi do zwiększenia efektywności i jakości realizowanych przez firmę procesów. System będzie zawierał w sobie szereg modułów i rozwiązań, które usprawnią całą szeroko pojętą współpracę pomiędzy firmą a jego partnerami.
 

Inwestujemy w waszą przyszłość dla rozwoju innowacyjnej gospodarki