Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

AIRFORCE - Lider na rynku okapów kuchennych.

Ulubione0

W miejsce, gdzie przez wieki rozwijała się kreatywność i sztuka narodziła się wyjątkowa kultura przemysłowa – otwierająca horyzont przyszłości.

airforce2222

Airforce to młoda firma. Została założona w 1997 roku w Fabriano – średniowiecznym mieście otoczonym zielenią w sercu Włoch z długą tradycją artystyczną, kulturową i produkcyjną. Dziś, miasto jest słynne na całym świecie dzięki papierowi i rękodziełu – które stanowiło początek kultury produkcji przemysłowej.

Ponadto w 2013 roku miasto zostało wpisane na prestiżową listę „Kreatywne miasta UNESCO". Te tradycje są fundamentem tradycji Airforce.

Airforce to ponad 100 pracowników którzy produkują wysokiej jakości okapy kuchenne. Nasze produkty są doceniane na całym świecie za ich design, wydajność i trwałość.

Dzięki wyjątkowej strukturze wewnętrznej, Airforce może zagwarantować wysoką elastyczność w podejściu do klientów i dzięki temu nasi klienci tak nas lubią!

Zaopatrujemy rynki na całym świecie: całą Europę, kraje Bałtyckie, Rosję, byłe republiki Radzieckie, Indie, Singapur, Arabię Saudyjską, Japonię, Chiny, Australię, kraje północnoafrykańskie, środkowy zachód i wiele więcej. Naszym głównym rynkiem jest Europa - zwłaszcza Francja, Niemcy, Belgia, Holandia i Wielka Brytania. Posiadamy także stałą ekspozycję w Dubaju.

W 2008 roku Airforce uzyskał certyfikat TUV, natomiast w 2012 otrzymał też certyfikację VDE. Jest to potwierdzenie, że nasz System Zarządzania Jakością jest zgodny z międzynarodowymi standardami. Nasze produkty – w zależności od potrzeb rynku i klienta – mogą być objęte kilkoma certyfikatami, takimi jak: CE, TUV, GS, VDE, GS i inne.


Więcej informacji o produktach i marce Airforce znajduje się na stronie www.airforcespa.it

Zobacz również

Okapy Airforce – innowacje w technologii, designie i funkcjonalności.

Okapy Airforce – innowacje w technologii,...

Liczne technologie dostępne w okapach kuchennych, zwiększają ich atrakcyjność oraz komfort...

Wyświetlacz Crisalide w okapach Airforce

Wyświetlacz Crisalide w okapach Airforce

System Crisalide z wyświetlaczem jest unikalnym rozwiązaniem, które łączy wielofunkcyjny...