Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Okapy Airforce – innowacje w technologii, designie i funkcjonalności.

Ulubione0

Okapy marki Airforce są liderem na rynku okapów kuchennych. Ciągle są udoskonalane. Doceniane na całym świecie za ich design, wydajność oraz trwałość.

airforce2222

Liczne technologie dostępne w okapach kuchennych, zwiększają ich atrakcyjność oraz komfort użytkowania. Poniżej przedstawiamy Państwu nowoczesne rozwiązania, w urządzeniach marki Airforce:

CRISALIDE
Crisalide to nowoczesny i wydajny system filtrujący, który jest niezwykle estetyczny, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu. Ten system dodaje także 4 punkty świetlne.

PROGRESYWNE STEROWANIE DOTYKOWE
Sterowanie typu Slider pozwala w bardzo krótkim czasie zmienić prędkość turbiny z 1 na 10 w bardzo krótkim czasie.

WYŚWIETLACZ CYFROWY
Okapy są wyposażone w wyświetlacz ułatwiający wybór i pokazujący aktualną prędkość turbiny, nasycenie filtrów lub timer.

STEROWANIE DOTYKOWE
Dotykowy panel pozwala dostać się do wszystkich funkcji okapu poprzez dotknięcie ikony, znacznie ułatwiające użytkowanie, czyszczenie i konserwację urządzenia.

WYŚWIETLACZ CRISALIDE
To nowoczesny i wydajny system filtrujący, który jest niezwykle estetyczny, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu. Ten system dodaje także 4 punkty świetlne, wyświetlacz dotykowy.

DOSTĘPNY ZESTAW KOMINOWY
Dostępny zestaw kominowy z regulowaną wysokością, sprawia ze okap jest łatwy w montażu w trybie wywiewu i doskonale dostosowany do wszystkich wysokości sufitu.

FILTRY WĘGLOWE
Niektóre modele mają w zestawie filtry z aktywnym węglem, który pochłania zapachy. Zestaw ten jest niezbędny przy pracy w trybie recyrkulacji.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Dzięki technologiom jakie Airforce rozwija dla turbin i oświetlenia, okapy mają wysoką wydajność i bardzo niskie zużycie energii.

ZMYWALNE FILTRY TŁUSZCZOWE
Filtry tłuszczowe po ich nasyceniu nie muszą być wyrzucone. Nasze filtry można bezpiecznie myć aby przywrócić im oryginalną wydajność i wygląd.

OBIEG OBWODOWY
Okapy posiadające tę cechę mają powierzchnie filtrujące umiejscowione na obrzeżach. Ten system polepsza wygląd okapu, zmniejsza hałas i ułatwia czyszczenie.

WSKAŹNIK WYMIANY FILTRÓW
Kontrolka nasycenia filtrów tłuszczowych i węglowych przypomina użytkownikowi o potrzebie czyszczenia lub wymiany, pozwalając utrzymać wysoką wydajność urządzenia.


ZDALNE STEROWANIE
Pilot zdalnego sterowania Airforce został zaprojektowany z myślą o szybkości i prostocie użytkowania.

I-DRIVE
I-Drive jest innowacyjnym sposobem na sterowanie opracowanym przez Airforce, łączącym ekran dotykowy i intuicyjne sterowanie pokrętłem. Po prostu wybierz program i zmień intensywność pokrętłem.

FILTR ZE STALI NIERDZEWNEJ
Filtry przeciwtłuszczowe ze stali nierdzewnej polepszają wygląd okapu, są wydajne i trwałe. Mogą być myte w zmywarce co pozwala utrzymać ich wydajność na wysokim poziomie.

PODŚWIETLENIE
Oprócz standardowego oświetlenia płyty kuchennej, te okapy posiadają także delikatne światło zaprojektowane tak, aby rozjaśnić otoczenie.

TECHNOLOGIA LED
Wyjątkowe oświetlenie LED opracowane przez Airforce łączy dużą ilość generowanego światła z niskim zużyciem energii. Oszczędności wynoszą 90% w porównaniu do tradycyjnych lamp, ponadto diody mają żywotność ponad 20 000 godzin.

SILNIKI OSIOWE
Silnikowa rewolucja w okapach. Silniki osiowe, w przeciwieństwie do tradycyjnych, delikatnie przenoszą powietrze wzdłuż ich osi. To daje wysoką wydajność, niski poziom hałasu i ponadto bardzo obniżone zużycie energii – 4 silniki osiowe pracujące na maksymalnej wydajności mają mniejsze zużycie energii jak 3 lampki halogenowe.

CZUJNIK AUTOMATYCZNY
Gdy funkcja czujnika jest włączona, prędkość turbiny zostanie ustawiona automatycznie w zależności od ciepła emitowanego przez kuchnię w taki sposób, by uniknąć strat energii.

PODWÓJNY WYCIĄG
Modele z funkcją podwójnego wyciągu posiadają jeden lub więcej filtrów aluminiowych zlokalizowanych w dolnej części i skierowanych w górę. Ten system maksymalizuje wydajność okapu, nawet na wolnych prędkościach.


Więcej informacji o produktach i marce Airforce znajduje się na stronie www.airforcespa.it

Zobacz również

Wyświetlacz Crisalide w okapach Airforce

Wyświetlacz Crisalide w okapach Airforce

System Crisalide z wyświetlaczem jest unikalnym rozwiązaniem, które łączy wielofunkcyjny...

AIRFORCE -  Lider na rynku okapów kuchennych.

AIRFORCE - Lider na rynku okapów kuchennych.

Airforce to młoda firma. Została założona w 1997 roku w Fabriano – średniowiecznym mieście...