AMICA - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
AMICA - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
AMICA

Artykuły amica

skuteczna-higiena-w-nowoczesnych-zmywarkach-ma.jpg

Skuteczna higiena w nowoczesnych zmywarkach

W czasach wzmożonej troski o nasze zdrowie warto pamiętać nie tylko o odpowiedniej higienie naszych rąk, ale również wziąć pod lupę...
wyczysc-piekarnik-bez-wysilku-max-kuchnie-mk-2.jpg

Wyczyść piekarnik bez wysiłku!

Nie od dziś wiadomo, że przygotowywanie domowych posiłków doskonale relaksuje i sprawia mnóstwo przyjemności – w...
przepis-na-funkcjonalna-kuchnie-amica.jpg

Przepis na funkcjonalną kuchnię

Ostatnie miesiące udowodniły nam, że nasze domy i mieszkania to wielofunkcyjne przestrzenie, które w mig mogą ewoluować w biuro, szkołę,...
magazyn-24-2020.jpg

Użyteczne rozwiązania w ofercie kuchennego AGD

Nasze domy są wyposażane w coraz większą ilość elektroniki i ten proces nie omija kuchni. W takim tempie wdrażania innowacji w produktach, w...
kuchenne-agd-amica-ktore-ulatwia-codziennosc-m.jpg

Kuchenne AGD, które ułatwia codzienność

Badania pokazują, że najczęściej korzystamy w kuchni z użytecznych funkcji sprzętu AGD. Mamy swoje ulubione programy i nie zagłębiamy się w...
nowe-linie-amica-x-type-i-q-type.jpg

Nowe linie Amica X-type i Q-type - użyteczność i perfekcja w każdym detalu

Nowe linie wzornicze Amica to praktyczne, niezwykle intuicyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które pomogą Ci w...
Produkty amica

PIEKARNIKI
Z piekarnikami Amica wygodnie i efektywnie przyrządzisz wymarzone dania. Równomierne pieczenie na kilku poziomach, pojemność XXL, automatyczne otwieranie drzwi, czy sterowanie urządzeniem to komfortowe rozwiązania, dzięki którym wykonywanie kuchennych obowiązków będzie łatwiejsze. Uzyskaj zdrowe i smaczne posiłki dzięki funkcjom FullSteam czy SoftSteam. Poznaj nowe smaki z piekarnikami Amica!
KUCHENKI MIKROFALOWE
Z kuchenkami mikrofalowymi Amica gotowanie i przyrządzanie potraw jest o wiele prostsze i wygodniejsze. Zastosowanie funkcji w mikrofali takich jak  Full Flat, rozmrażanie wagowe czy czasowe sprawi, że bez problemu podgrzejesz potrawy w naczyniach o rożnych kształtach lub rozmrozisz produkty w zależności od ich wagi i czasu. 
PŁYTY GRZEJNE
W ofercie Amica dostępne są płyty indukcyjne, gazowe i ceramiczne. Zaprojektowane w taki sposób, aby gotowanie na nich było proste i przyjemne. Ogromne znaczenie przy wyborze tej jedynej mają bepieczeństwo i nowoczesne technologie. Stwórz Swoje wymarzone posiłki z płytami grzejnymi marki Amica.
OKAPY KUCHENNE
Wśród okapów kuchennych Amica wyróżniamy: wyspowe, teleskopowe, meblowe oraz kominowe. Na wysoką jakość tych produktów ogromny wpływ ma: wydajność oraz głośność urządzenia. Nowoczesne oświetlenie nadaje odpowiedni charakter wnętrzu kuchni a sterowanie pomaga w jego łatwym użytkowaniu. 
ZMYWARKI
Zmywarki Amica stanowią nieodłączny element wyposażenia nowoczesnej kuchni. To produkty o wysokiej klasie energetycznej pozwalające zaoszczędzić energię jak również budżet domowy. Praktyczne programy i funkcje zmywarek Amica są pomocne w codziennym użytkowaniu.
LODÓWKI
Nowe lodówki Amiki to jakość, funkcjonalność, komfort użytkowania i przede wszystkim oszczędność energii, sprzęty bowiem dostępne są w klasie energetycznej A++.
WINIARKI
Wysokiej jakości chłodziarki do wina Amica charakteryzują się różnorodną pojemnością, zaawansowaną technologią oraz unikatowym designem, który nadaje wnętrzu odpowiedni styl i charakter. 
KUCHNIE WOLNOSTOJĄCE
Kuchnie wolnostojące Amica to najczęściej wybierane przez Polaków urządzenia. Planik WOK, programatory elektroniczne, czyszczenie pyrolityczne oraz prowadnice teleskopowe to tylko nieliczne funkcje, które gwarantują doskonałe rezultaty pieczenia i gotowania oraz łatwe czyszczenie sprzętów Amica. To sprawdzone produkty godne polecenia. 
PRALKI
Pralki marki Amica to urządzenia o wysokiej klasie efektywności energetycznej. Programy prania są odpowiednio dostosowane do potrzeb użytkowników. Dzięki nim zyskujesz czas a pranie jest perfekcyjnie czyste. W pralkach Amica niezwykle praktyczne są duże i czytelne wyświetlacze. 
SUSZARKI
Suszarki Amica to idealny sposób na szybkie i efektywne suszenie ubrań. Specialne programy są odpowiednio dostosowane do różnych typów odzieży. Dzięki temu rzeczy wyciągnięte z suszarki są suche i pachnące. Komfort przedewszystkim!