AMICA - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
AMICA - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
AMICA

Artykuły amica

nowa-linia-amica-q-type.jpg

NOWA LINIA AMICA Q-TYPE - ELEGANCJA W KAŻDYM DETALU

Linia Q-type to najwyższej jakości wykończenie, użyteczne rozwiązania i wyjątkowa dbałość o detale – dla najbardziej wymagających...
linia-x-type-uzyteczna-technologia-w-twojej-ku.jpg

Linia X-TYPE - Użyteczna technologia w twojej kuchni

Amica X-type to praktyczne, niezwykle intuicyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które pomogą opanować kuchenną...
5-lat-gwarancji-na-sprzety-z-linii-studyjnej-a.jpg

5 lat gwarancji na sprzęty z linii studyjnej Amica

Skorzystaj z gwarancji jakości w trzech prostych krokach! 
intuicyjne-agd-w-twojej-kuchni.jpg

Intuicyjne AGD w Twojej kuchni

Kuchnia jest sercem w każdym domu. Niezależnie od tego, czy gotujesz jak Masterchef, czy od wielkiego dzwonu, jest to ważne pomieszczenie, w...
czajnik-elektryczny-amica-kf5011.jpg

Czajnik elektryczny Amica KF5011 w Twojej kuchni.

Czajnik elektryczny to jeden z podstawowych elementów naszej kuchni. Bardzo często zastępuje on czajnik gazowy, ponieważ działa znacznie...
nowoczesna-kuchnia-intuicyjni-pomocnicy.jpg

Nowoczesna kuchnia. Intuicyjni pomocnicy.

Sprzęty kuchenne to już nie tylko zwykłe urządzenia spełniające swoje podstawowe zadania,takie jak pieczenie czy zmywanie. Coraz częściej to...
Produkty amica

PIEKARNIKI
Z piekarnikami Amica wygodnie i efektywnie przyrządzisz wymarzone dania. Równomierne pieczenie na kilku poziomach, pojemność XXL, automatyczne otwieranie drzwi, czy sterowanie urządzeniem to komfortowe rozwiązania, dzięki którym wykonywanie kuchennych obowiązków będzie łatwiejsze. Uzyskaj zdrowe i smaczne posiłki dzięki funkcjom FullSteam czy SoftSteam. Poznaj nowe smaki z piekarnikami Amica!
KUCHENKI MIKROFALOWE
Z kuchenkami mikrofalowymi Amica gotowanie i przyrządzanie potraw jest o wiele prostsze i wygodniejsze. Zastosowanie funkcji w mikrofali takich jak  Full Flat, rozmrażanie wagowe czy czasowe sprawi, że bez problemu podgrzejesz potrawy w naczyniach o rożnych kształtach lub rozmrozisz produkty w zależności od ich wagi i czasu. 
PŁYTY GRZEJNE
W ofercie Amica dostępne są płyty indukcyjne, gazowe i ceramiczne. Zaprojektowane w taki sposób, aby gotowanie na nich było proste i przyjemne. Ogromne znaczenie przy wyborze tej jedynej mają bepieczeństwo i nowoczesne technologie. Stwórz Swoje wymarzone posiłki z płytami grzejnymi marki Amica.
OKAPY KUCHENNE
Wśród okapów kuchennych Amica wyróżniamy: wyspowe, teleskopowe, meblowe oraz kominowe. Na wysoką jakość tych produktów ogromny wpływ ma: wydajność oraz głośność urządzenia. Nowoczesne oświetlenie nadaje odpowiedni charakter wnętrzu kuchni a sterowanie pomaga w jego łatwym użytkowaniu. 
ZMYWARKI
Zmywarki Amica stanowią nieodłączny element wyposażenia nowoczesnej kuchni. To produkty o wysokiej klasie energetycznej pozwalające zaoszczędzić energię jak również budżet domowy. Praktyczne programy i funkcje zmywarek Amica są pomocne w codziennym użytkowaniu.
LODÓWKI
Nowe lodówki Amiki to jakość, funkcjonalność, komfort użytkowania i przede wszystkim oszczędność energii, sprzęty bowiem dostępne są w klasie energetycznej A++.
WINIARKI
Wysokiej jakości chłodziarki do wina Amica charakteryzują się różnorodną pojemnością, zaawansowaną technologią oraz unikatowym designem, który nadaje wnętrzu odpowiedni styl i charakter. 
KUCHNIE WOLNOSTOJĄCE
Kuchnie wolnostojące Amica to najczęściej wybierane przez Polaków urządzenia. Planik WOK, programatory elektroniczne, czyszczenie pyrolityczne oraz prowadnice teleskopowe to tylko nieliczne funkcje, które gwarantują doskonałe rezultaty pieczenia i gotowania oraz łatwe czyszczenie sprzętów Amica. To sprawdzone produkty godne polecenia. 
PRALKI
Pralki marki Amica to urządzenia o wysokiej klasie efektywności energetycznej. Programy prania są odpowiednio dostosowane do potrzeb użytkowników. Dzięki nim zyskujesz czas a pranie jest perfekcyjnie czyste. W pralkach Amica niezwykle praktyczne są duże i czytelne wyświetlacze. 
SUSZARKI
Suszarki Amica to idealny sposób na szybkie i efektywne suszenie ubrań. Specialne programy są odpowiednio dostosowane do różnych typów odzieży. Dzięki temu rzeczy wyciągnięte z suszarki są suche i pachnące. Komfort przedewszystkim!