Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / AMICA / Amica Dream Wash. Zaprasowani? Czas na nową...

Amica Dream Wash. Zaprasowani? Czas na nową pralkę!

Ulubione0

Usuwa nawet 70% zagnieceń już na etapie prania, informuje kiedy można włożyć lub wyjąć ubranie z bębna w trakcie cyklu, a także sama dozuje odpowiednią ilość detergentu – nowa pralka Amica nie tylko zapewnia idealnie czyste ubrania, ale także skutecznie ułatwia nam życie!

amica.pz

Dba o ciebie
Pomyślmy ile czasu spędzamy dziennie na prasowaniu. Nawet jeśli poświęcamy na tę czynność zaledwie 15 minut każdego dnia, to w skali tygodnia daje nam to około dwóch godzin spędzonych przy desce do prasowania! A gdyby tak stworzyć pralkę, która pozwoli nam zaoszczędzić tych kilkanaście minut życia każdego dnia? Nowość z linii Amica Dream Wash jest wyposażona w system SteamTouch, który pozwala usunąć aż do 70% zagnieceń już na etapie prania. Dzięki temu prasowanie staje się dużo łatwiejsze, a w przypadku wielu materiałów – zupełnie niepotrzebne. Dzieje się tak, dzięki wykorzystaniu funkcji pary wodnej, którą można dołączyć aż do siedmiu programów prania w zależności od rodzaju ubrań. Zaoszczędzony czas możemy spędzić w inny, ciekawszy sposób – na spotkanie ze znajomymi, trening, czy wręcz odwrotnie – odpoczynek. Zastosowanie pary poprawia również efekty prania. We wstępnym cyklu para wnika pomiędzy włókna rozluźniając je, dzięki czemu detergent może wniknąć głębiej. Pozwala to usunąć nawet największe zabrudzenia, jednocześnie neutralizując niepożądane zapachy. SteamTouch to rozwiązanie szczególnie istotne dla osób, które mają wrażliwą skórę, np. dla alergików oraz małych dzieci. Dzięki parze ubrania zostają zdezynfekowane a niewidoczne gołym okiem drobnoustroje skutecznie usunięte.

Dba o tkaniny
Prać należy z głową. Każdy, kto kiedyś wyjął z pralki o kilka rozmiarów mniejszy sweter, porwane koronki czy poniszczone bawełniane koszulki, wie o czym mowa. Na szczęście, nie musimy się na to godzić. Pralka Amica oddaje nam do dyspozycji szereg funkcjonalności, które pozwolą nam lepiej dbać o nasze tkaniny. Przede wszystkim możemy wybrać najlepszy dla konkretnego materiału program – od wełny po wymagające specjalnej uwagi ubrania sportowe z materiału syntetycznego, czy delikatne bawełniane koszule. Dodatkowo, mamy do dyspozycji opcję prania ręcznego i delikatnego. W zależności od konkretnych tkanin możemy też odpowiednio dobrać detergent. Pozwala nam na to rozwiązanie OptiDose. Jeśli na co dzień korzystamy z płynu, wystarczy wlać go do dozownika, a pralka sama dobierze potrzebną ilość. Jedno uzupełnienie starcza na około 20 prań. Co jeśli dane tkaniny lepiej prać z użyciem proszku? Wtedy wystarczy wyłączyć funkcję automatycznego dozowania i wsypać proszek do specjalnego pojemnika OptiCup. A co, jeśli już w trakcie prania wśród wirującej w bębnie białej bielizny zauważymy czerwoną skarpetkę lub zorientujemy się, że zabrudzone jeansy lub sweter wciąż leżą na dnie pojemnika na pranie zamiast w pralce? System Add+ pozwala na otwarcie drzwi już po włączeniu urządzenia – o tym, kiedy bezpiecznie można dołożyć lub wyjąć ubrania poinformuje nas odpowiednia ikona na elektronicznym wyświetlaczu. Dzięki temu rozwiązaniu nie raz uratujemy ulubione ubrania od zafarbowania, albo dodamy zapomnianą rzecz do rozpoczętego cyklu prania.

Dba o planetę
Ekologia jest niezwykle ważna! Najnowsza pralka Amica została wyposażona w szereg innowacyjnych funkcjonalności, które pozytywnie wpływają na kondycję naszej mocno już sfatygowanej planety i dodatkowo poprawią stan naszego portfela. Dzięki klasie energetycznej przewyższającej klasę A+++ aż o 35% pralka jest niezwykle wydajna i energooszczędna. Rozwiązanie OptiDose dodatkowo pozytywnie wpływa na stan środowiska. Zoptymalizowane dozowanie detergentów do prania sprawia, że wraz z płukaniem tkanin do wód nie przedostają się nadmierne ilości szkodliwych chemikaliów. Podobnie działa AutoSensor – czujnik poziomu wody automatycznie dobierze ilość wody do programu prania, ilości oraz rodzaju odzieży. Tylko dokładnie tyle, ile potrzeba. Najważniejszym zadaniem nowoczesnych sprzętów domowych jest ułatwianie naszego codziennego życia. Warto sprawdzić, jakie możliwości dają nam wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne urządzenia i pozwolić sobie na to, by prace domowe nie były męczącym obowiązkiem, a przyjemnością.

Więcej informacji o produktach i marce Amica znajduje się na stronie www.amica.pl

Zobacz również

AMICA Superbrands 2014/2015

AMICA Superbrands 2014/2015

Tytuł Superbrands Created in Poland 2014/2015 przyznano Amice na podstawie jednego z najszerszych...

Tradycja czy nowoczesność? W tej kuchni nie musisz wybierać.

Tradycja czy nowoczesność? W tej kuchni nie...

Dzisiejsze sprzęty mają nie tylko przygotowywać potrawy, ale czynić ten proces szybszym i...