Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / AMICA / Amica IN. Piękno i funkcjonalność w Twojej...

Amica IN. Piękno i funkcjonalność w Twojej kuchni.

Ulubione0

Tworzenie pysznych dań wymaga nie tylko kunsztu kucharza, ale także sprzętów najwyższej klasy, które inspirują funkcjonalnością i świetnym wzornictwem. Wygląd sprzętów z linii Amica IN., dostępnych w trzech liniach kolorystycznych, spełni zarówno oczekiwania zarówno znawców designu jak i miłośników elegancji i minimalizmu. 

amica.pz

Świat docenia polskie wzornictwo
Stylistyka linii odzwierciedla charakter sprzętów, które można określić za pomocą trzech pojęć: inteligencja, innowacja oraz inspiracja. Piekarniki należące do linii Amica IN. imponują nowoczesnością, designem, który łączy elegancji minimalizm ze stylem high-tech.

Wzornictwo piekarników, zaprojektowanych przez pracownię CODE, doceniły kapituły najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Jeszcze przed jej oficjalnym debiutem, linia Amica IN. otrzymała iF Design Award oraz Red Dot Design Award w kategorii Product Design, przyznawaną nie tylko za wygląd ale również za ergonomię, trwałość i innowacyjność wyróżnionych urządzeń. 

Czysta biel czy beż z Manhattanu?
Piekarniki Amica IN. podobnie jak inne sprzęty z linii, są oferowane w trzech wersjach kolorystycznych: pure white (biel), black magic (czerń) oraz manhattan beige (beż). Dzięki subtelnej stylistyce są w stanie wpasować się w wystrój każdego typu. Piekarnik wkomponowany w ciąg mebli będzie cieszył oko dyskretnym designem, a zestawiony kontrastowo stanie się nie tylko funkcjonalnym wyposażeniem wnętrza, ale też jego niewątpliwą ozdobą. Poszczególne linie kolorystyczne są spójne - wszystkie elementy każdej z nich mają identyczny kolor. Jeśli więc w oko wpadł nam piekarnik w odcieniu manhattan beige, zarówno okap jak i front piekarnika oraz płyta grzewcza tworzące zestaw będą idealnie dopasowane. Piekarniki z linii Amica IN. dodatkowo upiększają efektowne podświetlenia w żywym, czerwonym kolorze, nawiązującym do markowego logo. Światła nie są wyłącznie dekoracją, ale mają konkretne przeznaczenie. Podświetlony uchwyt piekarnika informuje, że w danej chwili urządzenie pracuje, co pozwala zachować bezpieczeństwo.  

Inspiracje i innowacje
Świetne wzornictwo urządzeń z linii Amica IN. idzie w parze z najwyższej klasy rozwiązaniami technologicznymi, które najpełniej odzwierciedlają piekarniki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych funkcji, intuicyjnych rozwiązań i szeregu udogodnień, ze sprzętów korzysta się przyjemnie, szybko i komfortowo.

Funkcjonalność sprzętów to ukłon w stronę koncepcji Internetu Rzeczy. Moduły Wi-Fi, wbudowane w piekarnik, okap i płytę grzewczą umożliwiają bezprzewodową komunikację między urządzeniami. Dodatkowo, wspomniane sprzęty mogą być uruchamiane zdalnie, dzięki zintegrowanej aplikacji na smartfony i tablety, umożliwiającej ich obsługę z dowolnego miejsca.

Inteligentne rozwiązania, wzornictwo najwyżej klasy i innowacyjne technologie charakteryzujące sprzęty z linii Amica IN. nie pozostawiają wątpliwości, że piękno i funkcjonalność to najlepsze połączenie dla naszej kuchni. 

Więcej informacji o produktach i marce Amica na stronie www.amica.pl
 

Zobacz również

 Amica IN. - design i technologia

Amica IN. - design i technologia

Linia Amica IN. wykorzystuje szereg innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają pracę w kuchni....

Idealny piekarnik do Twojej kuchni

Idealny piekarnik do Twojej kuchni

Amica INTEGRA oraz Amica IN. to linie urządzeń, w których nowoczesne rozwiązania idą w parze z...