Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / AMICA / AMICA Superbrands 2014/2015

AMICA Superbrands 2014/2015

Ulubione0

Marka Amica została uznana za jedną z najsilniejszych marek na rynku polskim i w związku z tym została wyróżniona tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015. Międzynarodowa organizacja The Superbarnds Ltd. od ponad dwudziestu lat wyłania i nagradza najsilniejsze marki funkcjonujące na rynku.

amica.pz

Tytuł Superbrands Created in Poland 2014/2015 przyznano Amice na podstawie jednego z najszerszych badań konsumenckich w Polsce. Jego celem jest wyłonienie najsilniejszych marek konsumenckich i biznesowych na polskim rynku z każdej badanej kategorii.

Amica wyróżniona jako marka stworzona w Polsce, jest obecna w domach Polaków od lat. Jak pokazują badania, niemal połowa Polaków zapytana o sprzęt AGD, automatycznie odpowiada „Amica", a znajomość marki deklaruje ponad dwie trzecie dorosłej populacji Polski. Created in Poland Superbrands 2014/2015 jest dla firmy wyrazem najwyższego uznania.

Kolejne generacje coraz bardziej zaawansowanych technologicznie produktów cieszą się uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Amica wciąż się rozwija i pojawia na coraz to nowych rynkach. Jej wartość wzrasta, a grono użytkowników sprzętu AGD z logo Amica nieustannie się powiększa.

Organizacja Superbrands powstała w Wielkiej Brytanii w 1984 roku i obecnie działa w 87 krajach. W Polsce funkcjonuje od 2004 roku. 

Zobacz również

Amica Dream Wash. Zaprasowani? Czas na nową pralkę!

Amica Dream Wash. Zaprasowani? Czas na nową...

Dba o ciebie Pomyślmy ile czasu spędzamy dziennie na prasowaniu. Nawet jeśli poświęcamy na tę...

Idealny piekarnik do Twojej kuchni

Idealny piekarnik do Twojej kuchni

Amica INTEGRA oraz Amica IN. to linie urządzeń, w których nowoczesne rozwiązania idą w parze z...