Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / AMICA / Inteligentne gotowanie.
Płyty grzejne

Inteligentne gotowanie.
Płyty grzejne

Ulubione0
amica.pz

Nasze płyty grzejne posiadają różnego rodzaju udogodnienia i funkcjonalności, które sprawiają, że gotowanie staje się łatwe i bezpieczne. Wybierz płytę z kompletem inteligentnych rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb.

Inteligentne gotowanie
Zapraszamy do świata nowoczesnej kuchni pełnej harmonii. Nasze płyty wkomponowują się w każde wnętrze i nadają mu dodatkowego blasku. Dostarczamy Ci przestrzeni, w której w pełni rozwiniesz skrzydła Twojej kulinarnej wyobraźni.
Płyta indukcyjna Amica charakteryzuje się najwyższą efektywnością gotowania. Pole indukcyjne w naszych płytach rozpoznaje wielkość naczynia i odpowiednio dostosowuje moc, ograniczając w ten sposób straty ciepła do minimum. Dzięki temu jest oszczędna i ECO.
Plug&Play
Wystarczy znaleźć najbliższy kontakt, włożyć wtyczkę i gotować. Po raz pierwszy do podłączenia płyty indukcyjnej nie jest potrzebne zasilanie trójfazowe 400 V. Wystarczy 230 V, które znajduje się w każdym gniazdku.
Sterowanie sensorowe
Oprócz wygody użytkowania (łatwość utrzymania urządzenia w czystości) pozwala na korzystanie z wielu zaawansowanych funkcji: precyzyjnego ustawienia mocy do dziewięciu poziomów, czasowego sterowania procesem gotowania, funkcji automatycznego zagotowania czy blokady włączenia przez dzieci.
Pro Baby System

piekarniki-pro-baby.pngKoniec zobawami, że Twoje dziecko niepostrzeżenie uruchomi płytę. Dzięki tej funkcji unikniesz przypadkowego włączenia urządzenia, blokując tę możliwość za pomocą panela sensorycznego. Nawet podczas gotowania i tuż pojego zakończeniu płyta pozostaje zimna. Temperatura podnosi się jedynie we wnętrzu garnka, tym samym minimalizując możliwość poparzenia w przypadku dotknięcia płyty.
System automatycznego zagotowania
Idealny do potraw wymagających najpierw szybkiego zagotowania, a następnie podgrzewania lub prażenia. Odpowiednik gotowania na "wolnym ogniu". Dzięki tej funkcji pole grzejne automatycznie obniża temperaturę po określonym czasie.
Timer
Timer umożliwia zaprogramowanie czasu trwania gotowania na danym polu (do 99 min). Po zadanym czasie pole wyłącza się, informując wcześniej o zakończeniu gotowania sygnałem dźwiękowym. Funkcja dostępna na jednym lub czterech polach niezależnie. Timer może również działać jako minutnik.
Wskaźnik ciepła resztkowego pól indukcyjnych
W chwili wyłączenia gorącego pola grzejnego wskazywane jest "H" jako sygnał "pole grzejne jest gorące!".
Blokada włączenia pól grzejnych przez dzieci
Służy do tego, aby chronić włączone pole grzejne przed niepowołanym wyłączeniem przez dzieci. Dzięki temu chronisz siebie i swoich bliskich przed poparzeniami i masz pewność, że nic złego się nie stanie, a dom i jego domownicy pozostają bezpieczni.
Funkcja Booster dla 4 pól
Funkcja ta umożliwia zwiększenie mocy grzania pola, dzięki czemu potrawy przygotowywane są szybciej i zachowują więcej wartości odżywczych.
Funkcja Bridge
Jest ona szczególnie przydatna, gdy do gotowania używasz dużych garnków typu brytfanna. Funkcja Bridge umożliwia utworzenie z dwóch pól grzejnych jednej strefy grzania i jednoczesne ich kontrolowanie.
Funkcja STOP'N GO
Natychmiastowe przerwanie lub wznowienie gotowania, przy zapamiętaniu przez płytę wszystkich jej ustawień.  

 

Zobacz również

Amica IN. Stylowa oprawa z inteligentnym wnętrzem.

Amica IN. Stylowa oprawa z inteligentnym...

Inspirująca, innowacyjna, inteligentna - tak w trzech słowach można określić nową,...

Czajnik elektryczny Amica KF5011 w Twojej kuchni.

Czajnik elektryczny Amica KF5011 w Twojej kuchni.

Marka Amica przedstawia czajnik elektryczny KF5011. Należy on do grupy najczęściej używanych...