Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / AMICA / Inteligentne podgrzewanie

Inteligentne podgrzewanie

Ulubione0

Produkty Amiki z kategorii mikrofalówek to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, wzornictwa i niezawodności.

amica.pz

Współczesność wymaga nie tylko zaawansowanych rozwiązań technicznych, ale także szybkości działania. Dzięki nowoczesnej kuchence mikrofalowej Amica skrócisz czas przygotowania ciepłego posiłku i po chwili w pełni oddasz się swoim pasjom. Wybierz kuchenkę mikrofalową z kompletem inteligentnych rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb.

Multi Waves System
Specjalny system rozchodzenie się mikforal gwarantuje idealnie równomierne podgrzewanie potraw, zwany również przestrzenną emisją fal. Ponadto specjalna konstrukcja wnętrza kuchenki mikrofalowej (magnetron, prowadnica, komora) sprawia, że mikrofale precyzyjnie docierają do wnętrza każdej potrawy.
Multi Stage Cooking
Możliwość przygotowania potrawy od podstaw do gotowego dania, w prosty sposób można nastawić sekwencję następujących po sobie cykli pracy kuchenki. Od teraz przygotowywanie codziennych potraw jest przyjemne i proste.
Combigrill
Funkcja grzania kombinowanego umożliwia przyrządzanie potraw przy wykorzystaniu grilla i mikrofal. W zależności od kombinacji grilla i mocy mikrofal funkcja przydatna przy przyrządzaniu ryżu, zapiekanek, pieczonych ziemniaków, drobiu. Gwarantuje dokładne podgrzewanie potrawy oraz chrupiącą skórkę.
Inteligentne podgrzewanie
Kuchenki mikrofalowe Amica wyposażone są w praktyczną funkcję skracającą czas podgrzewania oraz rozmrażania dań, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowego wyglądu oraz smaku. Teraz rozmrażane jedzenie pozostaje apetyczne i pełnowartościowe.
Wydajne rozmrażanie
Funkcja czasowego rozmrażania zapobiega rozwojowi bakterii. Dzieje się tak dzięki skróceniu czasu rozmrażania w stosunku do sposobów tradycyjnych. 

Zobacz również

Nowoczesna kuchnia. Intuicyjni pomocnicy.

Nowoczesna kuchnia. Intuicyjni pomocnicy.

Sprzęty kuchenne Amica wyposażone są w szereg udogodnień, dzięki którym zapewniają doskonałe...

NOWOCZESNA KUCHNIA. Serce każdego domu

NOWOCZESNA KUCHNIA. Serce każdego domu

Wszechstronne i nowoczesne AGD Piekarniki z linii INTEGRA zapewniają szeroki zakres temperatur (od...