Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / AMICA / Sztuka inteligentnego chłodzenia

Sztuka inteligentnego chłodzenia

Ulubione0

Marka Amica wprowadziła na rynek polski nowe lodówki, które charakteryzują się nowoczesnym designem oraz inteligentnymi rozwiązaniami technologicznymi.

amica.pz

Lodówki Amica redefiniują pojęcie sztuki nowoczesnej. U nas sztuka nowoczesna jest dla ludzi, którzy cenią sobie wysoką estetykę, praktyczność i poczucie bezpieczeństwa. Lodówki Amica prezentują się tak dumnie, że mogą stać z odkrytym frontem nawet w kuchni zaprojektowanej pod sprzęt do zabudowy.

Lodówki Amica to inteligentne centrum zarządzania żywnością. Odpowiednia temperatura, pojemność i trwałość sprawiają, że przechowywana żywność zachowuje smak, zapach i wartości odżywcze. Wybierz lodówkę z kompletem inteligentnych rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb.
 

Funkcje nowych lodówek Amica

Klasa energetyczna A++
Lodówki Amica są dostępne w klasie energetycznej A++. Oznacza to wyjątkowo niskie zużycie energii aż do 40% w stosunku do klasy energetycznej A. Co za tym idzie, znacznie niższe rachunki za prąd.
No frost
Innowacyjny system obiegu zimnego powietrza zapewnia optymalną i taką samą temperaturę we wnętrzu całej komory zamrażarki, a nadmiar wilgoci automatycznie odprowadzany jest na zewnątrz. Funkcja No Frost sprawia, że w zamrażarce nie powstaje szron oraz pozwala uniknąć czasochłonnego rozmrażania i czyszczenia zamrażarki. 
Sterowanie dotykowe
Wyświetlacz LED został zaprojektowany tak, aby użytkownik mógł łatwo i intuicyjnie poruszać się pomiędzy poszczególnymi funkcjami lodówki.
0-3°C fresh zone
Temperatura w komorze Fresh Zone jest niższa od temperatury w chłodziarce, przez co przechowywana tam żywność dłużej zachowuje smak, zapach i wszystkie wartości odżywcze. Produkty przechowywane w komorze Fresh Zone pozostają świeże nawet trzykrotnie dłużej w stosunku do produktów przechowywanych w komorze chłodziarki. Pojemnik Fresh Zone zamocowany jest na prowadnicach ułatwiających jego wysuwanie.
Wydajne oświetlenie LED
Typ oświetlenia LED został wykorzystany w lodówkach Amica tak, aby światło wewnątrz było teraz dużo jaśniejsze i bielsze niż przy tradycyjnym oświetleniu.
Funkcja Party
Dzięki tej funkcji można szybko i bezpiecznie schłodzić drinki w komorze zamrażarki. Czas działania tej funkcji można regulować w zakresie od 10 do 60 minut.
Super zamrażanie
Błyskawiczny i efektywny sposób mrożenia. Skraca czas zamrażania produktów do niezbędnego minimum, dzięki czemu nie tracą one walorów odżywczych. Można bardzo szybko zamrozić duże porcje żywności, które zamierzamy przechowywać znacznie dłużej.
Taca szybkiego zamrażania
Jest idealna do szybkiego mrożenia żywności takiej jak na przykład owoce, pierogi unikając ich sklejenia. Taca dzięki funkcji szybkiego mrożenia pozwala zachować walory smakowe produktów, a przede wszystkim wartości odżywcze. Dodatkowo taca ta jest wyposażona w tackę do lodu, bez którego ciężko się obyć w upalne dni lub podczas wieczornego przyjęcia.
Funkcjonalne półki i balkoniki
Na drzwiach umieszczony został system balkoników o różnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb. Funkcjonalne, pojemne balkoniki zapewniają wygodną i dużą przestrzeń, dzięki temu można bez problemu umieścić w nich 2-litrowe butelki oraz kartony z napojami.
Szuflady na warzywa i owoce
Owoce i warzywa zajmują coraz więcej miejsca w naszej codziennej diecie, a co za tym idzie... także w lodówce. Dlatego zaprojektowaliśmy funkcjonalne szuflady, które oferują bardzo dużą przestrzeń na świeże owoce i warzywa.
Anti-bacteria system
Specjalna powłoka antybakteryjna zastosowana we wszystkich lodówkach marki Amica, chroni przechowywane w niej produkty przed pleśnią, bakteriami i mikroorganizmami, a także nie dopuszcza do powstania przykrego zapachu. Dzięki temu produkty dłużej zachowują świeżość. 
 

Zobacz również

AMICA Superbrands 2014/2015

AMICA Superbrands 2014/2015

Tytuł Superbrands Created in Poland 2014/2015 przyznano Amice na podstawie jednego z najszerszych...

Linia X-TYPE - Użyteczna technologia w twojej kuchni

Linia X-TYPE - Użyteczna technologia w twojej...

Linia X-type to pełna linia sprzętów oraz przełomowe w branży udogodnienia, a wśród nich:...