Nowoczesne systemy filtracyjne
Nowoczesne systemy filtracyjne
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna AQUAPHOR Czysta woda prosto z kranu. Poznaj nowoczesne...

AQUAPHOR


Czysta woda prosto z kranu. Poznaj nowoczesne systemy filtracyjne.

Istnieje kilka rodzajów filtrów, które pozwalają Ci cieszyć się czystą wodą płynącą prosto z kranu. Skutecznie przefiltrowaną wodę mogą pić nawet małe dzieci i alergicy. To wyjątkowa oszczędność, którą możesz zapewnić sobie na różne sposoby. Nowoczesne systemy filtracyjne Aquaphor skutecznie zadbają o jakość wody w kuchennym kranie. Dowiedz się, który z nich będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Filtry podzlewozmywakowe

 

Filtry te, jak sugeruje ich nazwa, montowane są pod zlewem. Tuż obok baterii kuchennej z kolei instalowana jest niewielkich rozmiarów dodatkowa wylewka, dzięki której mamy nieustanny dostęp do przefiltrowanej wody. Skuteczne filtry podzlewozmywakowe Aquaphor, takie jak Kryształ H czy Kryształ B ECO, radzą sobie z oczyszczaniem wody nawet w przypadku awarii hydraulicznych, kiedy ilość znajdujących się w niej szkodliwych substancji w jest wyjątkowo wysoka. Woda odzyskuje oryginalny smak i zapach, a napoje i posiłki z niej przygotowywane są znacznie lepsze. Filtry podzlewozmywakowe potrafią zadbać o nasze zdrowie, usuwając z wody szkodliwe dla nas zanieczyszczenia, takie jak chlor, ołów czy bakterie i wirusy. Są w stanie przefiltrować nawet do 12 000 litrów wody, zanim nastąpi konieczność wymiany wkładu.

 

Pozbądź się problemu twardej wody

 

Dla skutecznej walki z twardą wodą, Aquaphor stworzył filtry działające w oparciu o system odwróconej osmozy. Technologia ta obniża ilość minerałów, które znajdują się w wodzie, do poziomu, który jest dla nas bezpieczny. Twarda woda nie tylko jest szkodliwa dla człowieka, ale również może przyspieszać zużywanie się sprzętów, takich jak pralki czy zmywarki. Do tego powoduje, że na wykorzystywanych przez nas garnkach i naczyniach pojawiają się nieestetyczne i trudne do usunięcia kamienne zacieki. Ma także negatywny wpływ na smak napojów, które z niej przyrządzamy. System odwróconej osmozy Aquaphor RO-102S Black Edition jednocześnie zmiękcza i oczyszcza wodę, redukując w niej zawartość wapnia i magnezu, sprawiając, że staje się ona wręcz krystalicznie czysta.

 

Rozwiązanie dla wymagających: baterie trójdrożne

 

Bateria trójdrożna jest szczególnym akcesorium, które przynosi nam wygodę i pozwala zachować estetyczny wygląd kuchni. Eliminuje ona konieczność montażu dodatkowej wylewki, dając nam jednocześnie dostęp do wody ciepłej i zimnej płynącej z wodociągu oraz do wody przefiltrowanej. Tego typu bateria wyposażona jest w dodatkową dźwignię, która umożliwia nam uruchomienie przepływu oczyszczonej wody. Dostarczana jest ona odrębny kanałem, stąd też nie ma styczności z wodą wodociągową. Baterie trójdrożne to rozwiązanie coraz chętniej wybierane przez konsumentów. Uniwersalne wykończenie i wysokiej klasy design baterii trójdrożnych Aquaphor, sprawiają, że doskonale wpisują się one w wystrój każdej kuchni. Dodatkowo wyposażone zostały w ceramiczną głowice, dlatego też cechują się wyjątkową trwałością i żywotnością.