Żyj ekologicznie. Zapomnij o plastikowych butelkach.
Żyj ekologicznie. Zapomnij o plastikowych butelkach.
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna AQUAPHOR Żyj ekologicznie. Zapomnij o plastikowych...

AQUAPHOR


Żyj ekologicznie. Zapomnij o plastikowych butelkach

Ilości plastikowych śmieci, jakie produkujemy, pijąc wodę butelkowaną, są zatrważające. Na szczęście istnieje łatwy i tani sposób na to, by móc cieszyć się smaczną w smaku wodą za grosze, dbając jednocześnie o naturę. Chcesz oszczędzać pieniądze i środowisko? Poznaj możliwości dzbanków filtrujących Aquaphor.

Powiedzmy sobie wprost, smak wody z kranu nie zachwyca. Zwłaszcza w większych miastach, gdzie płynąca z kranu woda naprawdę potrafi być zanieczyszczona. Chcąc nie chcąc, decydujemy się więc na zakup wody butelkowanej, tracąc pieniądze i wytwarzając góry śmieci. A co jakby „kranówkę” móc przefiltrować naprawdę szybko, tak by w kilka chwil stała się nie tylko zdatna do picia, ale wręcz smaczna? Wysokiej jakości dzbanki filtrujące pozwalają Ci cieszyć się doskonałą w smaku wodą z kranu, którą możesz swobodnie pić nawet bez konieczności jej gotowania.

 

Litr wody w minutę

 

Dzbanek AQUAPHOR J. Shmidt 500 nie jest zwyczajnym dzbankiem filtrującym, jakie z pewnością już znasz. Sam producent nazywa go mobilnym systemem uzdatniania wody. Dlaczego? Urządzenie dysponuje zaawansowaną technologią stworzoną przez Aquaphor, dzięki której z wody wodociągowej jest w stanie usunąć różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym również bakterie i wirusy. Nowoczesny system filtracji pozbywa się z wody m.in. chloru, metali ciężkich, fenoli i innych związków organicznych, dlatego przefiltrowaną z jego pomocą wodę mogą pić już nawet dzieci od 1 roku życia. Ponieważ dzbanek zasilany jest akumulatorowo, działa w pełni bezprzewodowo, a jednocześnie filtracja odbywa się maksymalnie szybko. W przeciągu zaledwie minuty urządzenie jest w stanie oczyścić aż litr wody.

 

Pełna ochrona przed bakteriami

 

Dzbanek AQUAPHOR J.Shmidt 500 wyposażony został w mikrofiltracyjną membranę kapilarną, czyli membranę przypominającą ultra drobne sito z miliardami porów, których wielkość plasuje się pomiędzy 0,05 a 0,1 mikrona. To właśnie dzięki temu jest ona w stanie skutecznie zatrzymać bakterie i pasożyty jelitowe. Tak małe pory nie przypuszczą chociażby pyłków roślin, dlatego wodę przefiltrowaną przez dzbanek Aquaphor mogą pić nawet dzieci czy alergicy. Urządzenie oczyści dla Ciebie aż 500 l wody, zanim przyjdzie czas na wymianę wkładu filtrującego. O tej koniczności, jak i o ewentualnej potrzebie naładowania akumulatora, przypomną Ci specjalne wskaźniki LED, które znajdziesz na pokrywce. Niewielkich rozmiarów dzbanek możesz zabrać ze sobą w podróż – wykonany został z wyjątkowo odpornych materiałów, dlatego sprawdzi się w każdej sytuacji. Wciąż masz jeszcze ochotę przepłacać za wodę butelkowaną? Postaw na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania.