BEKO - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
BEKO - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
BEKO

Artykuły beko

koeljny-krok-w-strone-dluzszej-swiezosci-mk-27.jpg

Kolejny krok w stronę dłuższej świeżości

Szalone, pandemiczne czasy sprawiły, że wszyscy zaczęliśmy zwracać baczną uwagę na rzeczy, które wcześniej wydawały nam się oczywiste...
piekarniki-parowe-z-czym-to-sie-je.jpg

Piekarniki parowe - z czym to się je?

Zwiększająca się świadomość społeczna odnośnie zdrowego żywienia, jak również okres pandemiczny sprzyjający gotowaniu w domu...
wiezosc-inspirowana-natura-beko.jpg

Świeżość inspirowana naturą

Problem świeżości zgromadzonych w lodówce owoców i warzyw to kwestia, która potrafi spędzać nam sen z powiek zwłaszcza...
pranie-z-uzyciem-pary-beko.jpg

Pranie z użyciem pary? Siła i delikatność w jednym!

Skuteczne usuwanie plam bez użycia dodatkowych detergentów i obaw o bezpieczeństwo tkanin jest możliwe. Dzięki nowoczesnej technologii...
urzadzasz-kuchni-o-tych-technologiach-w-sprzet.jpg

Urządzasz kuchnię? O tych technologiach w sprzętach kuchennych warto pomyśleć!

Minęły już czasy, gdy sprzęty AGD spełniały tylko swoje podstawowe zadanie gotowania. Dzisiejsze urządzenia coraz częściej zaopatrzone są w...
lodowka-dopasowana-do-twoich-potrzeb.jpg

Lodówka dopasowana do Twoich potrzeb

Kuchnia jest sercem domu, a najważniejszym urządzeniem w kuchni niewątpliwie jest… lodówka. Wbrew pozorom, jej wybór jest...
Produkty beko

PIEKARNIKI
Z piekarnikami Beko przygotujesz niezwykle pyszne potrawy w Twojej kuchni. Wyposażone w nowoczesne technologie stanowią duże ułatwienie przy przygotowywaniu posiłków i są inspiracją do zdrowego odżywiania. To urządzenia, które mają wiele możliwości, przede wszystkim prostą obsługę i doskonały design. 
KUCHENKI MIKROFALOWE
Kuchenki mikrofalowe Beko to produkty, które z pewnością ułatwią przygotowanie jak również podgrzanie posiłków. Automatyczne programy, idealne rozmrażanie, podgrzewanie wieloetapowe oraz grill to tylko nieliczne funkcje w jakie są wyposażone. To niezastąpiony sprzęt w Twojej kuchni. 
PŁYTY GRZEJNE
W oferie marki Beko dostępne są płyty indukcyjne oraz gazowe. Wybór zależy od preferncji użytkowników jak również od ich stylu życia. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości oraz proste w obsłudze. Wykonane z dobrej jakości materiałów z pewnością sprawdzą się w naszej kuchni. 
OKAPY KUCHENNE
Z okapami Beko w łatwy i szybki sposób pozbędziesz się zapachów w kuchni. W ofercie producenta znajdziemy urządzenia różniące się sterowaniem, wydajnością, poziomem głośności czy szerokością. Dopasuj okap do Swoich potrzeb!
ZMYWARKI
Zmywarki Beko stworzone zostały z myślą o klientach. To energooszczędne, funkcjonalne produkty, które stanowią podstawowy element wyposażenia kuchni. Oszczędzają nasz czas oraz pieniądze, dzięki wysokim klasom energetycznym jakie posiadają. 
LODÓWKI
Lodówki Beko to połączenie funkcjonalności i estetyki. Umożliwiają przechowywanie żywności oraz przedłużają ich żywotność. Zastosowane w nich nowatorskie rozwiązania technologiczne oraz niezwykły design mają wpływ na komfort użytkowania jak i wygląd całej naszej kuchni.     
KUCHNIE WOLNOSTOJĄCE
Kuchnie wolnostojące Beko zachwycają ergonomicznymi rozwiązaniami oraz nowoczesnym wyglądem. Wydajne palniki gazowe oaz ruszty żeliwne gwarantują stabilne gotowanie. 
PRALKI
Pralki Beko wyposażone w szereg potrzebnych funkcji zapewniają idealnie czyste i świeże ubrania. Są niezwykle wydajne i energooszczędne, ponieważ posiadają wysoką klasę efektywności energetycznej. Dzięki pralkom Beko obowiązki domowe stają się przyjemnością. 
SUSZARKI
Suszarki Beko to urządzenia, które w łatwy sposób wysuszą nam mokre ubrania. Coraz częściej stają się niezbędnym wydatkiem przy urządzaniu naszego mieszkania. Wyposażone w nowoczesne technologie z pewnością ułatwią wybór wymarzonego modelu.