BEKO - O NAS - Max Kuchnie
BEKO - O NAS - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO BEKO - O NAS

BEKO


BEKO - O NAS

BEKO nigdy nie przestaje myśleć innowacyjnie i podejmować nowe wyzwania… Chcemy budować relacje z naszymi klientami na każdym etapie – od projektu do opakowania produktu, od dystrybucji do sprzedaży. Dzięki naszej filozofii jesteśmy marką sprzętu gospodarstwa domowego obecną w ponad 100 krajach całego świata i trzecią największą marką AGD w Europie! Oferujemy pełną gamę sprzętów wolnostojących i do zabudowy. Zaufały nam miliony rodzin na całym świecie, ponieważ produkty BEKO są łatwe w użyciu, praktyczne i trwałe.

Inteligentne rozwiązania doceniane przez klientów

 

Naszą misją jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań w życiu codziennym, tak by sprzęt BEKO stał się nieodłączną częścią codziennego życia, stanowił wyjątkową wartość i zapewniał doskonałą jakość. Nie byłoby to możliwe bez wsłuchania się w potrzeby klientów, których satysfakcja jest dla nas priorytetem. Cieszymy się, że uznano nas za jedną z najlepszych marek (BEKO jedną z dziesięciu najlepszych marek na świecie wg Euromonitor International 2008).

 

Celem BEKO jest tworzenie szerokiej gamy przyjaznych i łatwych w obsłudze urządzeń wyposażonych w specjalnie dobrane funkcje. Wyjątkowo korzystna relacja jakości do ceny, określanej jako „best buy", sprawia, że produkty BEKO oferują dokładnie to, czego pragną klienci: atrakcyjny wygląd, łatwość w użyciu, trwałość i praktyczne zalety. Dzięki tym cechom BEKO szybko staje się częścią codziennego życia. Wszystkie urządzenia BEKO powstają z zachowaniem troski o środowisko naturalne i w zgodzie z normą ISO 14001.

 

BEKO dla całej rodziny

 

BEKO towarzyszy w przełomowych momentach życia Klientów i postrzegana jest jako synonim funkcjonalności, energooszczędności i światowych technologii w przystępnej cenie, na co dowodem jest m.in. nagroda konsumentów DOBRY PRODUKT za najlepsze zmywarki i kuchenki, JAKOŚĆ ROKU przyznana za całą gamę produktów wolnostojących, ATLETE (2011) (Apliance Testing for Energy Label Evaluation - Europejski certyfikat nagradzający najlepiej oznakowane produkty AGD). Poza tym, jeden z najbardziej znanych i cenionych testów na rynku niemieckim Testsieger docenił zmywarkę kompaktową BEKO (model DSN 6634). Co więcej, nagrodę Produkt Roku 2011 otrzymaliśmy za 4-drzwiową lodówkę oraz piekarnik z funkcją pyrolizy. Z roku na rok wzrasta ilość zadowolonych klientów użytkujących sprzęt BEKO, który towarzyszy im na każdym etapie życia.

 

Wiemy, że założenie rodziny i pojawienie się dziecka jest jednym z najbardziej niezwykłych momentów, marka BEKO z myślą i troską o zdrowie najmłodszych opracowała specjalny program Baby Protect. W program ten wyposażone są wybrane pralki BEKO, zmywarki i suszarki. Docenią go wszyscy rodzice maluchów, szczególnie tych alergicznych.

 

Nieustannie poszerzamy gamę przyjaznych i łatwych w obsłudze urządzeń, wyposażanych w specjalnie dobrane funkcje, tak aby dostosować się do potrzeb najbardziej wymagających i różnorodnych klientów. BEKO zmienia się tak dynamicznie, jak Twoje życie.

 

Międzynarodowa wiarygodność

 

BEKO S.A. należy do Grupy Koc - która znalazła się na 273 miejscu w rankingu 500 największych korporacji na świecie wg rankingu Fortune's Top. Grupa Koc posiada ponad 100 spółek w 27 krajach w branżach spożywczych, samochodowych, finansowych, turystycznych, informatycznych, energetycznych oraz szeroko pojętego wyposażenia gospodarstwa domowego. Do tej ostatniej grupy należy koncern Arçelik A.Ş., producent sprzętu AGD, RTV oraz klimatyzatorów. Jest to marka AGD nr 1 w Turcji (ponad 50% udziałów w rynku) oraz turecki czempion w odniesieniu do ilości zgłoszonych patentów – ponad 300 opatentowanych innowacji!

 

W Polsce Beko S.A. istnieje od 1998 roku, a od 2005 roku stało się centralą także dla biur w Czechach, i Słowacji. Na polskim rynku BEKO oferuje szeroką gamę sprzętu AGD wolnostojącego oraz do zabudowy.

 

Sprzęt BEKO powstaje dzięki pracy międzynarodowej sieci, w skład której wchodzi ponad 15,000 pracowników dbających o spełnienie oczekiwań klientów, 10 fabryk w 3 krajach (działających w oparciu o standardy ISO 9001 oraz ISO 14001) i 13 biur sprzedaży oraz marketingu na świecie.

 

Więcej informacji o produktach i marce Beko znajduje się na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności