DIZAJNERSKA CZARNA SERIA - Max Kuchnie
DIZAJNERSKA CZARNA SERIA - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO DIZAJNERSKA CZARNA SERIA

BEKO


DIZAJNERSKA CZARNA SERIA

Dizajnerska czarna seria BEKO w składzie: lodówka (model CNE 47540 GB), zmywarka (model DFN 6833 B) i pralka (model WMB 81241 LMB) od razu wpadły mi w oko z prostego powodu - idealnie wpasowały się w nowoczesne wnętrze mojej kuchni czyli minimalistyczne wykończenie, biało-czarne płytki na wysoki połysk.

Lodówka jest super energooszczędna – posiada najwyższą klasę A+++. Kolejny bajer ukazuje się naszym oczom po otworzeniu lodówki: wewnętrzne oświetlenie LED! Co to oznacza w praktyce? Że światło w lodówce ma inny kolor. Nie jest to zwykłe, żółtawe oświetlenie, tylko prawdziwa feeria jasnego i przyjemnego dla oczu światła. Dzięki niemu wszystkie produkty w lodówce wyglądają niezwykle kusząco. Nie powiem, daje to posmak luksusu, a do tego jest energooszczędne!

 

Czarna luksusowa lodówka posiada jeszcze jedną funkcję - Active Fresh Blue Light™. Pozwala to utrzymać ciągłość procesu fotosyntezy w warzywach i owocach, dzięki czemu produkty nie tylko dłużej zachowują swoją świeżość, lecz także zwiększają swoje walory odżywcze.

 

Czarna wolnostojąca zmywarka (model DFN 6833 B) jest badzo praktyczna. Osiem programów mycia pozwala na dopasowanie zmywania do każdej sytuacji. Posiada szybkie systemy zmywania, co jest niezmiernie przydatne podczas przyjęć, kiedy nie wystarcza nam kieliszków czy naczyń, żeby podać kolejne danie. Zmywarka zrobi to szybko, sprawnie, i co najważniejsze – cicho. Nic nie zakłóca rozmów i muzyki.


Drugim najważniejszym atutem może okazać się program Intensywny 70°C. Ważne aby zachować odpowiednią higienę – dlatego naczynia powinny być od czasu do czasu umyte naprawdę w wysokiej temperaturze. Dzięki temu mamy pewność, że dzieci korzystają z pozbawionych bakterii naczyń, ponieważ ich czystość będzie prawie sterylna!


W dbaniu o odpowiednią ochronę antybakteryjną mojej całej rodziny pozwala mi też program BabyProtect. Podczas zmywania używana jest bardzo wysoka temperatura, co następnie pozwala na szybkie odparowanie tj. wysuszenie naczyń i tym samym – jest bardziej sterylnie. Zmywarka BEKO jest też specjalnie dostosowana do potrzeb małych dzieci - posiada stojak na buteleczki i szufladę na małe sztućce. Dzięki temu nic nie przewraca się podczas mycia, naczynia są czyste, bez nieestetycznych zacieków.

 

Pralka BEKO WMB 81241 LMB

Czarna pralka jest super pojemna – przyjmuje na raz 8kg ubrań. Producent pomyślał też o wygodzie podczas ładowania i wyjmowania prania. Drzwi pralki są w rozmiarze XL (34 cm). Pralka nie tylko oszczędza nasz czas, lecz także wodę, energię i detergenty. Czarna pralka BEKO (model WMB 81241 LMB) – sama jest luksusowa i w taki sposób obchodzi się z naszymi ubraniami. Jedwab jest traktowany z odpowiednią starannością, kaszmirowe swetry się nie mechacą, a delikatna koronkowa bielizna nawet po wielu praniach wygląda dobrze. Wszystko to dzięki nowemu kształtowi bębna, który chroni nasze delikatne ubrania. 


W pralce znajdziemy też program BabyProtect. W tym urządzeniu pozwala na jeszcze lepsze wypłukanie proszku i innych myjących substancji z tkanin. Wszystko aby mieć pewność, że resztki detergentów nie będą powodowały uczuleń u mojej rodziny.  


Jako ciekawostkę można dodać, że normalnie podczas prania 25% detergentu jest wypłukiwane z wodą. Marnuje to nie tylko nasze pieniądze, lecz szkodzi środowisku. Dzięki systemowi AquaFusion czarna pralka BEKO tak umiejętnie steruje wodą, że podczas prania zużywa prawie 100% detergentu.

 

Więcej informacji o produktach i marce Beko znajduje się na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności