EKSKLUZYWNA LINIA CAST BY BEKO - Max Kuchnie
EKSKLUZYWNA LINIA CAST BY BEKO - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO EKSKLUZYWNA LINIA CAST BY BEKO

BEKO


EKSKLUZYWNA LINIA CAST BY BEKO

Patricia Urquiola jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych projektantek mebli. Uznanie zdobyła tworząc piękne, a zarazem minimalistyczne formy dla takich marek jak Driade, Alessi, Cassina czy Hansgrohe. Przygoda Patricii z Beko to projekt nowej linii kuchennych urządzeń, które są wynikiem udanego kompromisu technologii z designem, zachowując idealną równowagę pomiędzy nimi.

Artystka, tworząc projekt dla Beko, po raz pierwszy zaprojektowała sprzęty do kuchennej zabudowy. Nowa linia łączy na pozór przeciwstawne aspekty: czystą funkcjonalność i efektywność z niezwykłym designem. W ten wyjątkowy sposób powstała współczesna linia produktów, nazwana cast by Beko.

"Głównym założeniem koncepcji było stworzenie współczesnej linii produktów, które są eleganckie w swoim minimalizmie, a jednocześnie dalekie od standardowych rozwiązań. Projekty te mogą być używane w wielu zróżnicowanych środowiskach, wszędzie tam, gdzie kładzie się nacisk na innowacyjność i efektywność."

Technologia jest coraz bardziej potrzebna i niezastąpiona w naszych domach. Jednakże bez swoistego ducha pozostaje tylko rozwiązaniem. Patricia Urquiola wplotła zaawansowaną technologię Beko w unikalny proces twórczy i stworzyła nową serię produktów do zabudowy To jest to, o czym marzysz dla Twojej kuchni....

Mistrzowski piekarnik to połączenie wyjątkowego wyglądu z zaawansowanymi technologiami, które sprawią, że codzienność w kuchni będzie jeszcze bardziej niezwykła. Pomimo standardowych wymiarów wnętrze piekarnika jest jeszcze bardziej pojemne, tak aby upiec dużą pieczeń albo przygotować rodzinną ucztę. Piekarnik z serii cast by Beko pozwala na elastyczne pieczenie na 5 poziomach jednocześnie, a utrzymanie go w czystości jest szalenie łatwe dzięki technologii Nano.

Elegancki wygląd oraz funkcjonalna technologia zastosowana w nowoczesnych płytach, to idealne rozwiązanie dla Twoich kulinarnych przygód. Nowe płyty z serii cast by Beko perfekcyjnie wpasują się we wnętrze Twojej kuchni.

Unikalny wygląd okapu z serii cast by Beko to nie tylko perfekcyjna ochrona przed niechcianymi zapachami, ale i elegancja Twojej przestrzeni roboczej. Poczuj pyszne danie i nic więcej... w pięknej kuchni.

 

Więcej informacji o produktach i marce Beko znajduje się na stronie www.beko.pl

 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności