INNOWACJE BEKO - Max Kuchnie
INNOWACJE BEKO - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO INNOWACJE BEKO

BEKO


INNOWACJE BEKO

W BEKO zawsze myślimy innowacyjnie i lubimy podejmować nowe wyzwania. Pilnie wsłuchując się w potrzeby klientów i wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne, możemy zaoferować pełną gamę łatwych w użyciu, praktycznych i trwałych sprzętów wolnostojących i do zabudowy. To dlatego jesteśmy nieodłączną częścią codziennego życia milionów rodzin na całym świecie, a w Polsce najczęściej wybieraną marką w segmencie pralek i lodówek.

Zależy nam, aby sprzęt BEKO ułatwiał życie i był synonimem jakości i innowacyjności. Wśród funkcji, które podnoszą komfort rodzinny warto wymienić m.in. zastosowane w chłodnictwie komory Multi-Zone, które występują w dużych, czterodrzwiowych lodówkach side-by-side, idealnych dla licznych rodzin. Multi-Zone gwarantuje możliwość wyboru, czy przestrzeń lodówki będzie chłodziarką czy zamrażarką, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie jej zawartością. O świeżość produktów, owoców i warzyw zadba także funkcja Active Fresh Blue Light – światło LED o lekko niebieskim zabarwieniu, przedłużający proces fotosyntezy. Warto również zwrócić uwagę na Active Dual Cooling System (ADCS), który zapewnia optymalny obieg powietrza we wszystkich częściach lodówki i zamrażarki. Dzięki temu temperatura i wilgotność powietrza jest na odpowiednim poziomie.

 

BEKO wprowadziło miłośników gotowania i pieczenia w zupełnie nową erę. Wielofunkcyjny piekarnik z wejściem USB, który ma 13 funkcji, aż 82 automatyczne programy pieczenia oraz możliwość wgrywania własnych przepisów i zdjęć - to spełnienie marzeń każdego smakosza. Gotowanie nigdy nie było takie łatwe i przyjemne! Na wyróżnienie zasługuje również nową generację płyt indukcyjnych z panelem sterowania typu Touch Slider. To synonim wygody użytkowania. Aby wybrać jeden z 19. poziomów mocy, wystarczy przesunąć placem po dotykowym „suwaku" albo od razu wybrać na nim odpowiedni poziom gotowania.

 

Bezpieczeństwo dzieci jest jednym z priorytetów marki BEKO. Właśnie dlatego powstał Program BabyProtect, zastosowany w pralkach, zmywarkach i suszarkach, aby pranie ubranek niemowlęcych było higieniczne, a dziecięce naczynka sterylne. BabyProtect służy również wszystkim cierpiącym na alergie skórne. Walory programu zostały potwierdzone przez niemiecki instytut LGA.

 

W trosce o środowisko, marka BEKO regularnie wprowadza innowacje ekologiczne. Rozwiązania te umożliwiają oszczędność czasu, energii oraz wody.

 

Na szczególną uwagę zasługuje zmywarka, zużywająca jedynie 7 litrów wody. Inteligentna technologia w zmywarce DIN 5837 pozwala na umycie 12 kompletów naczyń, zużywając jedynie 7 litrów wody! Dzięki temu dbasz o środowisko, ale i o budżet rodzinny. Klasa efektywności energetycznej A+++ w modelu DIN 6830 FX30 zapewni niskie zużycie prądu, ergonomiczne wnętrze z trzecim koszem ułatwi użytkowanie sprzętu, a niski poziom hałasu zapewni spokój i ciszę w domu. Wszystko to sprawi, że korzystanie z urządzenia będzie ekonomiczne, ekologiczne i przyjemne.

 

Więcej informacji o produktach i marce Beko znajduje się na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności