Jak połączyć design z funkcjonalnością w kuchni? - Max Kuchnie
Jak połączyć design z funkcjonalnością w kuchni? - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO Jak połączyć design z funkcjonalnością w...

BEKO


Jak połączyć design z funkcjonalnością w kuchni?

W dzisiejszych czasach kuchnia przestała pełnić funkcję wyłącznie miejsca, w którym przygotowuje się posiłki. Dla wielu ludzi kuchnia to serce domu – to właśnie tu spędzamy najwięcej czasu omawiając domowe sprawy czy spotykając się ze znajomymi, aby razem ugotować coś pysznego. Oczywistym więc jest, że tak ważne pomieszczenie powinno być wyposażone nie tylko funkcjonalnie, ale także estetycznie. To właśnie dlatego urządzenia AGD powinny być nie tylko nowoczesne i ekologiczne, ale również powinny stanowić z kuchnią integralną, miłą w odbiorze całość.

Jeśli bliskie są nam klimaty skandynawskie, prawdopodobnie zdecydujemy się na białe, jasne i dość surowe wnętrze. Będzie ergonomiczne i bez zbędnych dodatków. Linia urządzeń AGD ma tu bardzo duże znaczenie, bo to ona dopełni całość. Świetnie sprawdzą się proste i eleganckie linie czy ciekawa kolorystyka. Warto przy tej okazji zwrócić uwagę na nowości od Beko – zestawy piekarników i płyt grzewczych w kolorach beżowym czy grafitowym. Tradycjonaliści mogą z kolei sięgnąć po estetyczną biel lub nieśmiertelną, elegancką czerń. Każde z urządzeń jest łatwe w utrzymaniu czystości – sprawdzonym rozwiązaniem są tu chowane pokrętła i gładka, szklana powierzchnia. Amatorzy kuchennych wyzwań na pewno docenią również bogactwo zastosowanych udogodnień. Nowe piekarniki Beko wyposażone są m.in. w technologię Surf gwarantującą szybsze i bardziej równomierne wypieczenie potrawy z każdej strony, czy technologię Split&Cook umożliwiającą przygotowanie jednocześnie dwóch potraw w różnych temperaturach, nie martwiąc się, że ich zapachy się zmieszają. Nowoczesne płyty indukcyjne kuszą z kolei technologią Indyflex, dzięki której połączymy kilka pól grzewczych w jedno.

Kuchnia singla, który wiele godzin spędza w pracy, będzie zapewne nowoczesna, oszczędna i na wysoki połysk. Meble oraz urządzenia AGD muszą być łatwe w utrzymaniu czystości i praktyczne. Wolny czas, którego mamy niewiele, chętniej wykorzystamy przecież na nasze hobby niż na żmudne czyszczenie piekarnika (tu przyda się urządzenie z nano-powłoką i/ lub funkcją pyrolizy, czyli autoczyszczenia za pomocą bardzo wysokiej temperatury). Jeszcze więcej czasu zyskamy gotując na płycie indukcyjnej (technologia Booster jeszcze bardziej przyspieszy proces gotowania), a gdy dodamy do tego piekarnik z funkcją książki kucharskiej to okaże się że gotowanie jest kolejną umiejętnością do szlifowania, a nie nużącym obowiązkiem.

Gdy jesteśmy tradycyjną polską rodziną chętnie spędzamy czas wspólnie z naszą rodziną i znajomymi, szykujemy przyjęcia czy niedzielne obiady. Nasza kuchnia musi nie tylko „wykarmić" wszystkich tych gości, ale także pomieścić nasze garnki, naczynia i produkty żywnościowe... W każdej rodzinnej kuchni, niezależnie od wystroju, swoje miejsce znajdzie duża lodówka – na przykład typu side-by-side, w której zmieścimy nawet największe zakupy. Wielbiciele rozwiązań bardziej tradycyjnych na pewno docenią modele typu combi, w których zamrażarka znajduje się w dolnej części urządzenia. „Klasyczne" lodówki pozostają świetnym wyborem dla mniejszych rodzin. Nowoczesne urządzenia tego typu, proponowane przez firmę Beko, są wyposażone m.in. w specjalną szufladę Everfresh+, w której owoce i warzywa pozostaną świeże nawet przez 30 dni. Jeśli chodzi o rodzinne gotowanie świetnym wyborem będzie piekarnik Beko dysponujący aż 82 litrami pojemności. Żaden obiad nie będzie dla niego wyzwaniem.

Technologia jest coraz bardziej potrzebna i niezastąpiona w naszych domach. Poszukujemy jednak nie tylko ciekawych czy zaawansowanych, ale także ładnych, estetycznych rozwiązań. Nie bez znaczenia jest również oszczędność czasu i pieniędzy i dbałość o środowisko. Znalezienie złotego środka w tym zakresie jest niezwykle trudne, ale Beko robi wszystko, aby jak najbardziej się do niego zbliżyć.

Więcej informacji o produktach i marce Beko na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności