Lodówka dopasowana do Twoich potrzeb - Max Kuchnie
Lodówka dopasowana do Twoich potrzeb - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO Lodówka dopasowana do Twoich potrzeb

BEKO


Lodówka dopasowana do Twoich potrzeb

Kuchnia jest sercem domu, a najważniejszym urządzeniem w kuchni niewątpliwie jest… lodówka. Wbrew pozorom, jej wybór jest szalenie ważny i warto go dobrze przemyśleć. Obok pojemności i nowoczesnych technologii często stawiamy na wygląd – chcemy, aby nasze wnętrze było perfekcyjnie urządzone. Pierwsze pytanie brzmi – lodówka do zabudowy, czy wolnostojąca?

Nowoczesne lodówki do zabudowy

Jeśli odsłonięte fronty AGD nie są przewidziane w wizualnym projekcie kuchni, oczywistym wyborem będzie lodówka do zabudowy, która w niczym nie ustępuje nieco większym, wolnostojącym modelom. Doskonale dopasowany front będzie cieszył oko, a nowoczesne technologie w lodówkach NeoFrost™ zadbają o żywność. Modele do zabudowy Beko BCNA306E2S i BCNA275E3S z metalową ścianą wewnętrzną lodówki to szybkie chłodzenie i długa świeżość produktów spożywczych, a także doskonały design. Co więcej, np. dzięki takim technologiom jak Active Fresh Blue Light, owoce i warzywa zachowują więcej wartości odżywczych, ponieważ niebieskie światło zapewnia ciągłość procesu fotosyntezy.


Lodówki wolnostojące Combi

Zwolennicy lodówek wolnostojących także nie muszą rezygnować z kuchennej estetyki. Obecnie można wybierać spośród wielu wariantów stylistycznych i kolorystycznych, które pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Charakteryzują się przy tym materiałami najwyższej jakości oraz solidnym wykończeniem. Neutralne, proste formy ze stali nierdzewnej lub chromu to najczęstszy wybór ostatnich lat. Tak samo, jak popularny inox, który doskonale współgra z frontami i wykończeniem większości kuchni ze względu na uniwersalny charakter.


Amatorzy klasycznego designu doceniają natomiast czarne i białe lodówki w nowoczesnym stylu. To ponadczasowa i elegancka propozycja, zwłaszcza jeśli drzwi pokryte są dodatkowo szkłem. Chłodziarko-zamrażarka z takim frontem, jak np. model CNA365E21GB Beko będzie doskonałym dopełnieniem każdego stylowego wnętrza, a nowoczesne funkcje ułatwią codzienne życie każdego domownika.

 

No właśnie, nie zapominajmy o najważniejszym. Ramię w ramię z nowoczesnym designem idą wyjątkowe technologie, które powinny decydować o ostatecznym wyborze lodówki. Niezależnie od tego, czy gotujemy mało czy dużo, warto rozważyć system Neo-Frost™, czyli dwa niezależne obiegi powietrza w chłodziarce i zamrażarce, które zapewniają idealne warunki do przechowywania żywności, szufladę EverFresh+™, w której produkty pozostają świeże do 30 dni, czy zachowujące więcej wartości odżywczych w warzywach i owocach niebieskie światło – Active Fresh Bluelight. To rozwiązania dostępne w lodówkach Beko, które pozwalają na więcej swobody w kuchni i elastyczne planowanie zakupów spożywczych. Po prostu ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

 

Lodówka dopasowana do potrzeb

Niewątpliwie osoby, które mieszkają same, czy pary mają inne zasoby żywieniowe niż
duże rodziny. Jak zatem dobrać lodówkę, która będzie odpowiadała na realne potrzeby domowników? Jeśli życie Twojej rodziny kręci się wokół jedzenia, a kuchnia jest ulubionym pomieszczeniem do rozmów, warto rozważyć lodówkę typu side-by-side lub french door. Choć cena zakupu jest wyższa niż w przypadku standardowego modelu 1- drzwiowego, koszt trzeba kalkulować na przestrzeni lat. Wysoka klasa energetyczna w dużych lodówkach to oszczędność każdego dnia i dbałość o środowisko przy okazji. Do tego możesz cieszyć się wygodą płynącą z dyspensera bieżącej, chłodnej wody, kostkarki czy filtrów antyzapachowych – bardzo ważnych, gdy lodówka stale jest zapełniona żywnością.

 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności