Małe też jest piękne - Max Kuchnie
Małe też jest piękne - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO Małe też jest piękne

BEKO


Małe też jest piękne

Wybierając zmywarkę do mieszkania – czy to nowego, czy to remontowanego – często stajemy przed trudnym wyborem. Z jednej strony, możemy nie mieć miejsca na „pełnowymiarową" zmywarkę o szerokości 60 cm, zwłaszcza jeśli dysponujemy stosunkowo małą kuchnią. Z drugiej – do tej pory urządzenia o mniejszej szerokości często nie dysponowały funkcjonalnościami posiadanymi przez ich szersze „siostry". Na szczęście Beko ostatnio zmieniło ten stan rzeczy i wprowadziło do sprzedaży linię 45-centymetrowych zmywarek, które z niczym (poza szerokością) nie ustępują większym modelom. Spójrzmy, jakich nowości powinniśmy teraz oczekiwać od sprzętów, które do niedawna były przeważnie pozbawione nowinek technologicznych.

PO PIERWSZE – POJEMNOŚĆ


Nowoczesne zmywarki o szerokości 45 centymetrów, takie jak model Beko DFS28122X, są w stanie pomieścić nawet 11 kompletów naczyń. Jest to możliwe nie tylko dzięki zmianom konstrukcyjnym, ale także dzięki użytecznemu trzeciemu koszowi, który może „odciążyć" główne kosze od mało praktycznego koszyka na sztućce. W układaniu naczyń przyda się też trzypoziomowy system Acrobat, dzięki któremu niemal dowolnie ustawimy wysokość górnego kosza, co pozwoli nam włożyć do zmywarki większe naczynia.

 

PO DRUGIE – SKUTECZNOŚĆ


Wąskie modele Beko zyskały również dodatkowe ramię myjące AquaIntense, które znacząco (i pozytywnie) wpłynie na skuteczność mycia szczególnie zabrudzonych naczyń. Teraz nawet wąska zmywarka – taka jak Beko DIS28122 – bez problemu poradzi sobie z co bardziej krnąbrnymi garnkami czy spracowanymi naczyniami żaroodpornymi.


PO TRZECIE – EKOLOGIA I OSZCZĘDNOŚĆ


Najnowsze zmywarki 45-cm Beko to także duża oszczędność oraz dbałość o środowisko. Większość modeli dysponuje klasą energetyczną A++, a ponadto zużywają one w jednym cyklu zmywania mniej niż 9 litrów wody, co znacząco obniża koszty ich eksploatacji.


PO CZWARTE – KOMFORT UŻYTKOWANIA


To, że zmywarka jest wąska nie oznacza, że nie może być wygodna w użytkowaniu. W nowych modelach Beko, jak choćby w DFS28123X, znajdziemy nie tylko oświetlenie wnętrza (przydatne zwłaszcza wieczorem), wygodny wyświetlacz LCD czy możliwość opóźnienia startu urządzenia. Kiedy to ostatnie nie będzie nam na rękę, urządzenie i tak nie będzie nam przeszkadzać, bowiem głośność jego pracy nie przekroczy 46 decybeli.


PO PIĄTE – RÓŻNORODNOŚĆ


Wolnostojąca czy do zabudowy? Biała czy inox? Nowa gama wąskich zmywarek Beko to nie tylko cały wachlarz nowoczesnych technologii, ale także duża możliwość wyboru wyglądu zewnętrznego urządzenia. Każdy właściciel małej kuchni czy jednoosobowego mieszkania z pewnością wybierze dla siebie coś spośród aż 16 nowych modeli.

Więcej informacji o produktach i marce Beko znajduje się na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności