NIE TYLKO BIEL! 5 kolorów dla nowoczesnej kuchni - Max Kuchnie
NIE TYLKO BIEL! 5 kolorów dla nowoczesnej kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO NIE TYLKO BIEL! 5 kolorów dla nowoczesnej kuchni.

BEKO


NIE TYLKO BIEL! 5 kolorów dla nowoczesnej kuchni.

Planujesz remont, masz już jasną wizję swojej nowej kuchni, ale boisz się, że wszystko zostanie zrujnowane przez niepasujące do wystroju sprzęty AGD? Bez obaw, Beko już dawno dostrzegło, że wymagający klient nie zadowoli się standardami z minionej epoki. Paleta kolorystyczna dużego AGD jest szersza, niż Ci się wydaje!

GRAFIT

 

Kolor szary na dobre zadomowił się w nowoczesnych kuchniach. Grafitowe czy szare mogą być już nie tylko szafki czy akcesoria kuchenne, ale także funkcjonalne sprzęty AGD, których zalety nie kończą się na kolorze. Przykładowo, piekarnik BIM24400ZGCS dysponuje nie tylko klasą energetyczną A+, co przyczyni się do oszczędności energii, ale również prowadnicami teleskopowymi, programem pieczenia 3D czy funkcją czyszczenia parowego. Dzięki temu nasz piekarnik zawsze będzie wyglądał idealnie, a towarzystwa dotrzyma mu dopasowana kolorystycznie płyta gazowa HILW64225SZG. A może chcesz pójść o krok dalej i uwzględnić w projekcie także grafitowy okap? Jeśli tak – pomyśl o nowoczesnym w formie modelu HCA63640Z.


CZERŃ


Elegancja to Twoja domena i nie wyobrażasz sobie kuchni w innym kolorze, niż czarny? Z doborem płyty grzewczej pewnie nie będzie problemu, czarny piekarnik także znajdziemy wśród produktów najnowszej generacji – warto pomyśleć na przykład o bardzo zaawansowanym technologicznie modelu BVM34400BS. Ale co – na przykład – z lodówką? Tu idealnym wyborem będzie model Side-by-Side Beko GN162333ZGB, charakteryzujący się nie tylko całym wachlarzem nowoczesnych technologii, takich jak Neo- Frost, Active Fresh Blue Light czy Everfresh+ (która utrzyma świeżość owoców i warzyw nawet do 30 dni); ale również przepięknym, szklanym, idealnie czarnym frontem. Taka lodówka na pewno nie pozostanie niezauważona.


BEŻ


Lubisz klimaty rustykalne oraz szeroko pojętą przytulność? Beżowa kuchnia była twardym
orzechem do zgryzienia, jeśli chodzi o dobór pasujących sprzętów AGD... do czasu. Piekarnik Beko BIM24400GCS czy okap HCB- 62741BGH idealnie wkomponują się w ciepłe drewno, lniane dodatki czy brązowe blaty. Bez trudu dobierzemy też odpowiednią płytę grzewczą – oczywiście najlepiej gazową, aby tradycji stało się zadość.


INOX


Wolisz błękit, zieleń lub... może nawet czerwień? Do tak oryginalnych kolorów kuchni idealnie nadadzą się sprzęty AGD w kolorze inox. Stal świetnie wkomponuje się praktycznie w każdy kolor, przełamując go i jednocześnie dodając klasy całemu wnętrzu. Przykładowo, piekarnik Beko BIM26400XCS (wyposażony m.in. w prowadnice teleskopowe, katalityczny system czyszczenia i funkcję booster) oraz płyta HIAW64225SX stanowią tutaj idealną parę, którą będzie można uzupełnić pasującym okapem i lodówką.


BIEL


I na koniec – biel. Myliłby się jednak ten, kto sądziłby, że klasyczna, kuchenna biel jest nudna. Nie mówimy tu bowiem o lodówce rodem z lat '90, a choćby o eleganckiej płycie gazowej HILW64225SW, która wspaniale wpasuje się w każdą kuchnię w stylu skandynawskim. Do płyty wystarczy dobrać odpowiedni piekarnik, np. BIM24400WCS, i już nie musimy martwić się o to, że przez kilka lat będziemy musieli patrzeć na kompletnie niepasujące, czarne lub inoxowe sprzęty.

Więcej informacji o produktach i marce Beko znajduje się na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności