Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BEKO / Nowa gama piekarników - piecz profesjonalnie w...

Nowa gama piekarników - piecz profesjonalnie w piekarnikach Beko

Ulubione0

Piekarniki z technologią Spilt&Cook znajdują się w ofercie produktowej Beko. Czym jest Spilt&Cook? Rozwiązanie to pozwala na pieczenie dwóch różnych potraw w tym samym czasie  - w różnych temperaturach i bez mieszania się zapachów. Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnego separatora, który pozwala na podzielenie komory na dwie przestrzenie. Każdą z nich możemy sterować niezależnie, tak by optymalnie dobrać parametry pieczenia

beko

Spilt&Cook, zastosowany np. w piekarniku BVR35500XMS  to rewelacyjne rozwiązanie pozwalające oszczędzić nie tylko czas ale także pieniądze, dzięki niższym rachunkom za energię elektryczną. Dzięki technologii Spilt&Cook zyskujemy elastyczność pieczenia, piekarnik dostosuje się do naszych potrzeb. 

Piekarnik BEKO BIR24800BGMS został wyposażony w nowatorską technologię Surf, która umożliwia jednorodne pieczenie na każdym poziomie -wszystko to dzięki specjalnym bocznym kanałom. Rozwiązanie to pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzanie rozgrzanego powietrza po całej komorze piekarnika. Technologia ta jest szczególnie przydatna podczas pieczenia dużych porcji mięsa i ciast, na kilku poziomach.

Kuchenka mikrofalowa, czy piekarnik?
Często ograniczona przestrzeń w kuchni zmusza nas do wyboru pomiędzy piekarnikiem a kuchnką mikrofalową. Beko wprowadziło do swojej oferty urządzenie łączące zalety obu rozwiązań - piekarnik z funkcją mikrofali. Dzięki temu nie musimy wybierać.

Kompaktowy piekarnik BCW14500BG pozwoli nie tylko na wypiekanie praktycznie każdej potrawy, ale także posłuży jako tradycyjna mikrofalówka. To do użytkownika należy decyzja, w jakim trybie będzie działało urządzenie - jako piekarnik konwencjonalny, mikrofala lub kombinacja piekarnika i mikrofali. 
Połączenie piekarnika z mikrofalówką pozwala zaoszczędzić nawet do 50% czasu, dzięki szybkiemu nagrzewaniu. Urządzenie kompaktowe Beko zostało także wyposażone w 35 programów automatycznego pieczenia, które ułatwią przygotowanie ulubionych potraw, jednocześnie zapewniając idealne rezultaty pieczenia. 

Więcej informacji o produktach i marce Beko na stronie www.beko.pl
 

Zobacz również

WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZMYWANIA ZE ZMYWARKĄ BEKO DIN 28422

WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZMYWANIA ZE ZMYWARKĄ BEKO...

Dzięki zastosowaniu funkcji AquaIntense, perfekcyjnie umyje wszystkie naczynia. Jedną z...

INNOWACJE BEKO

INNOWACJE BEKO

Zależy nam, aby sprzęt BEKO ułatwiał życie i był synonimem jakości i innowacyjności. Wśród...