Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BEKO / Nowa gama piekarników - piecz profesjonalnie w...

Nowa gama piekarników - piecz profesjonalnie w piekarnikach Beko

Ulubione0

Piekarniki z technologią Spilt&Cook znajdują się w ofercie produktowej Beko. Czym jest Spilt&Cook? Rozwiązanie to pozwala na pieczenie dwóch różnych potraw w tym samym czasie  - w różnych temperaturach i bez mieszania się zapachów. Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnego separatora, który pozwala na podzielenie komory na dwie przestrzenie. Każdą z nich możemy sterować niezależnie, tak by optymalnie dobrać parametry pieczenia

beko

Spilt&Cook, zastosowany np. w piekarniku BVR35500XMS  to rewelacyjne rozwiązanie pozwalające oszczędzić nie tylko czas ale także pieniądze, dzięki niższym rachunkom za energię elektryczną. Dzięki technologii Spilt&Cook zyskujemy elastyczność pieczenia, piekarnik dostosuje się do naszych potrzeb. 

Piekarnik BEKO BIR24800BGMS został wyposażony w nowatorską technologię Surf, która umożliwia jednorodne pieczenie na każdym poziomie -wszystko to dzięki specjalnym bocznym kanałom. Rozwiązanie to pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzanie rozgrzanego powietrza po całej komorze piekarnika. Technologia ta jest szczególnie przydatna podczas pieczenia dużych porcji mięsa i ciast, na kilku poziomach.

Kuchenka mikrofalowa, czy piekarnik?
Często ograniczona przestrzeń w kuchni zmusza nas do wyboru pomiędzy piekarnikiem a kuchnką mikrofalową. Beko wprowadziło do swojej oferty urządzenie łączące zalety obu rozwiązań - piekarnik z funkcją mikrofali. Dzięki temu nie musimy wybierać.

Kompaktowy piekarnik BCW14500BG pozwoli nie tylko na wypiekanie praktycznie każdej potrawy, ale także posłuży jako tradycyjna mikrofalówka. To do użytkownika należy decyzja, w jakim trybie będzie działało urządzenie - jako piekarnik konwencjonalny, mikrofala lub kombinacja piekarnika i mikrofali. 
Połączenie piekarnika z mikrofalówką pozwala zaoszczędzić nawet do 50% czasu, dzięki szybkiemu nagrzewaniu. Urządzenie kompaktowe Beko zostało także wyposażone w 35 programów automatycznego pieczenia, które ułatwią przygotowanie ulubionych potraw, jednocześnie zapewniając idealne rezultaty pieczenia. 

Więcej informacji o produktach i marce Beko na stronie www.beko.pl
 

Zobacz również

DIZAJNERSKA CZARNA SERIA

DIZAJNERSKA CZARNA SERIA

Lodówka jest super energooszczędna – posiada najwyższą klasę A+++. Kolejny bajer ukazuje się...

WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZMYWANIA ZE ZMYWARKĄ BEKO DIN 28422

WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZMYWANIA ZE ZMYWARKĄ BEKO...

Dzięki zastosowaniu funkcji AquaIntense, perfekcyjnie umyje wszystkie naczynia. Jedną z...