Nowe inteligentne technologie Beko! - Max Kuchnie
Nowe inteligentne technologie Beko! - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO Nowe inteligentne technologie Beko!

BEKO


Nowe inteligentne technologie Beko!

Nowe piekarniki do zabudowy z linii Beko Superia


Nowa linia zlewozmywaków  Beko Superia to wyjątkowe rozwiązanie dla miłośników gotowania, nowoczesnych technologii i niepowtarzalności designu. Tutaj funkcjonalność, elegancja i styl łączą się z inteligentnymi technologiami, tak aby udoskonalić każdą chwilę w kuchni. Odkryj nowe kolory i wzory wyświetlaczy, dzięki którym w łatwy sposób staniesz się Mistrzem w swojej kuchni. Nowoczesne linie wzornicze, wygodne i eleganckie pokrętła oraz zdobienia drzwi, nadadzą twojej kuchni nowy minimalistyczny styl.

 

Piekarniki Beko: technologia SURF

 

Piecz więcej w krótszym czasie! Dodatkowy nawiew gorącego powietrza pozawala na równomierne pieczenie na każdym poziomie - niezależnie od położenia tacy. System bocznego nawiewu powietrza z tylnego termoobiegu trafia równomiernie na każdy poziom pieczonej potrawy. Dzięki temu możliwe jest pieczenie różnych potraw na wielu poziomach. Jednorodna temperatura pieczenia na wszystkich poziomach. Do 30% szybsze pieczenie. 

 

Dodatkowe korzyści piekarników w technologii Surf:

  • oszczędzaj czas i energię,
  • pojemne wnętrze do 82l, 
  • miękkie zamykanie drzwi, 
  • do 30% szybsze pieczenie.

 

Piekarniki Beko: technologia Spilt&Cook 


Piecz dwie potrawy jednocześnie: podziel wnętrze piekarnika na dwie niezależne komory o różnych pojemnościach, temperaturach i czasach pieczenia. 

  • możliwość pieczenia dwóch potraw jednocześnie: o różnych pojemnościach, temperaturach i czasach pieczenia, 
  • pojemne wnętrze 80l, 
  • 81 różnych programów w zależności od potrzeb, 
  • dotykowy wyświetlacz  w języku polskim. 


Piekarniki Beko Superia to także nowoczesna funkcjonalność, w tym:
Pojemność piekarnika Beko XXL - Przy zachowaniu standardowych wymiarów piekarniki XXL oferują aż 82l pojemności. Takie gabaryty piekarnika pozwalają upiec dużego indyka czy przygotować obiad dla wieloosobowej rodziny. 

Clean Zone czyli Powłoka Nano - drzwi z szybą pokrytą od wewnątrz nanopowłoką są wyjątkowo odporne na zbrudzenia i dłużej zachowują czystość. Dzięki temu niepotrzebne staje się uciążliwe szorowanie trudnych do usunięcia pozostałości po pieczeniu. Powłoka Nano to oszczędność czasu i pieniędzy.

Miękkie zamykanie drzwi piekarnika Beko - dzięki zastosowaniu specjalnych zawiasów, drzwi wybranych piekarników Beko zamykają się delikatnie, cicho i w wygodny sposób.

Poradnik pieczenia na drzwiczkach - Praktyczne informacje na drzwiczkach jak piec poszczególne rodzaje dań ułatwią rozeznanie w świątecznych przepisach. Informacje na piekarniku zawierają: dostępne funkcje pieczenia, właściwą temperaturę pieczenia, rekomendowany poziom tacy.

Więcej informacji o produktach i marce Beko na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności