NOWOCZESNE TECHNOLOGIE  w zmywarkach Beko - Max Kuchnie
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE  w zmywarkach Beko - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO NOWOCZESNE TECHNOLOGIE w zmywarkach Beko

BEKO


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE w zmywarkach Beko

Mając na rynku tak wiele modeli z różnymi funkcjami, warto przyjrzeć się tym, które ułatwią nam życie. Poza funkcjonalnością i zaawansowaną techniką niektóre z funkcji nie tylko oszczędzają wodę i energię ale także nasze pieniądze

Technologia GlassShield. Rysy i matowienie szkła to bardzo częsty powód do jego wyrzucania. Nalot sprawia, że szklanki i kieliszki nie wyglądają już tak atrakcyjnie jak w dniu zakupu. Niechętnie używamy ich przy znajomych. 

To zjawisko nazywamy korozją szkła, głównym powodem jej powstawania jest miękka woda i zmywanie w zbyt wysokich temperaturach. Także jakość samego szkła ma kluczowe znaczenie. Inteligentne zmywarki Beko zostały wyposażone w technologię GlassShield, której zadaniem jest ochrona szkła przed matowieniem i rysami. Zmywarka Beko sama zadecyduje czy dodatkowo zmiękczać wodę.

AquaIntense to dodatkowe, ruchome ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Bardzo często podczas kuchennych eksperymentów garnek czy patelnia zabrudzą się mocniej niż inne naczynia. Dzięki wprowadzeniu technologii AquaIntense możemy stworzyć strefę intensywnego zmywania w części dolnego kosza. Pozwala nam to wybrać delikatny program mycia bez obaw o skuteczność pozmywania mocniej zabrudzonych garnków i patelni.

Silnik inwerterowy. Technologia jego wykonania zapewnia zwiększoną wydajność i niezawodność. Dodatkowo dzięki udoskonalonej energooszczędności oszczędzimy na rachunkach za energię elektryczną. Dzięki temu mamy komfort wypoczynku, nawet gdy zmywarka pracuje w kuchni tuż obok.

AquaFlex to program, który zmywa efektywnie i zarazem delikatnie. Dzięki niemu podczas jednego cyklu mycia możesz umyć zarówno delikatne naczynia, takie jak kieliszki czy szklanki, jak i ciężko zabrudzone garnki lub inne kuchenne akcesoria. Zmywarka Beko optymalizuje ciśnienie wody dla dolnego i górnego kosza. Mocniej zabrudzone naczynia w koszu dolnym zmywane są intensywnym strumieniem wody, gdy lekko zabrudzone naczynia w koszu górnym potraktowane zostają delikatnym ciśnieniem.  

Więcej informacji o produktach i marce Beko na stronie www.beko.pl 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności