SUPERIA - nazwa, która zobowiązuje. - Max Kuchnie
SUPERIA - nazwa, która zobowiązuje. - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO SUPERIA - nazwa, która zobowiązuje.

BEKO


SUPERIA - nazwa, która zobowiązuje.

Superia to nie tylko znana linia pralek czy suszarek. Celem firmy Beko jest spójność wizerunku wszystkich urządzeń, które cechuje innowacyjność technologii, oszczędność i efektywność działania oraz ponadczasowy design.

Współczesny klient oczekuje od urządzenia skuteczności i niezawodności oraz wzornictwa, które będzie spójne z projektem zarówno kuchni wykonane w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym - przy wykorzystaniu szkła i stali.

Zmywarka to jedno z najbardziej docenianych urządzeń domowych, które pozwala oszczędzić zarówno czas, jak i wodę czy energię elektryczną. Głośność pracy zmywarki jest jednym z ważniejszych parametrów pracy, ponieważ często znajduje się ona w połączonym z salonem aneksie kuchennym. Silnik inwerterowy ProSmart to gwarancja skutecznej i cichej pracy urządzenia. Jego zasada działania pozwala dostosować pracę do efektów, które chcemy osiągnąć w ramach danych programów: praca szybka i intensywna, ale również bardzo delikatna, gwarantująca skuteczność i oszczędność zarazem.


Korzyścią płynącą z takiej zmywarki są bardzo dobra efektywność zmywania oraz zwiększony komfort podczas pracy urządzenia.


Rysy i matowienie szkła to bardzo częsty powód pozostawania naczyń szklanych w szafce podczas wizyt naszych znajomych. Potrawy czy napoje nie wyglądają atrakcyjnie w szkle, które przestało już być transparentne i nie lśni.
To zjawisko nazywamy korozją szkła. Powodów jej powstawania jest kilka. Może to być niewłaściwy pragram ze zbyt wysoką temperaturą, ciśnieniem czy zbyt długim czasem pracy. Na korozję wpływa też jakość stosowanych detergentów oraz sama jakość szkła. Na te elementy jako użytkownik mamy wpływ. Nie jesteśmy w stanie jednak wyeliminować zbyt miękkiej wody, bo chcąc zmywać bez zacieków (kamienia), używamy soli, która oczyszcza filtr żywiczny zmiękczający wodę. 

Inteligentne zmywarki Beko zostały wyposażone w technologię GlassShield, której zadaniem jest zmywanie w wodzie o określonym poziomie miękkości. Dzięki temu szkło jest umyte, lśniące i bez białego osadu, ale również zabezpieczone przed matowieniem i rysami. Naczynia będą jak nowe przez wiele lat. 

AquaFlex to program podczas, którego w jednym cyklu zmywane są delikatne naczynia, takie jak kieliszki czy szklanki, oraz mocno zabrudzone garnki lub inne kuchenne akcesoria. Zmywarka /beko optymalizuje czas i częstotliwość ruchu ramion myjących oraz ciśnienie wody dla dolnego i górnego kosza. Mocniej zbrudzone naczynia w koszu dolnym zmywane są długo, intensywnym strumieniem wody. Lekko zabrudzone naczynia szklane w koszu górnym są poddane krótkiemu i delikatnemu ciśnieniu wody.


Korzyścią dla użytkownika jest skuteczne zmywanie mocno zabrudzonych naczyń oraz delikatengo szkła podczas jednego cyklu.

AquaIntense to siła cyklonu, której nie oprze się żaden brud. Włączenie tej nowej funkcji uruchamia dodatkowe, obrotowe ramię myjące. 
Umieszczając mocno zabrudzone naczynia w strefie intensywnego działania wody pod bardzo wysokim ciśnieniem, mamy gwarancję, że siła odśrodkowa oderwie nawet mocne zabrudzenia z powierzchni patelni czy garnka. 
AquaIntense to skuteczność zmywania bez konieczności ręcznego szorowania.

Dzisiaj czas to pieniądz, a pieniądz to czas. Dlatego program Quick&Clean, czyli "szybko i czysto" jest spełnieniem naszych oczekiwań. W mniej niż godzinę zmywarka umyje, wypłucze i wysuszy naczynia, gwarantując najwyższą klasę zmywania i suszenia. Program umożliwia zmywanie zawartości w pełni załadowanej zmywarki, dlatego też codzienne używane, czyste  i lśniące naczynia szybko wrócą na półki i do szuflady. 
Zmywarka z linii Superia to wyjątkowy produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

Więcej informacji o produktach i marce Beko na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności