Tajna broń w kuchni - technologie, które ułatwią Ci życie - Max Kuchnie
Tajna broń w kuchni - technologie, które ułatwią Ci życie - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO Tajna broń w kuchni - technologie, które...

BEKO


Tajna broń w kuchni - technologie, które ułatwią Ci życie

Czasami automatycznie zakładamy, że urządzenia dużego AGD nie muszą być innowacyjne. Do tego przecież przyzwyczailiśmy się na przestrzeni dziesięcioleci i nie przychodzi nam do głowy, że od produktów moglibyśmy oczekiwać dodatkowych rozwiązań. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań, o których warto pomyśleć przy zakupie nowych produktów.

Zachowaj świeżość warzyw i owoców na dłużej

Wciąż borykamy się z problemem suchego powietrza lub nadmiernej wilgoci we wnętrzach chłodziarek. Dlatego warto pomyśleć o technologii NeoFrost, która przedłuży świeżość warzyw i owoców nawet do 30 dni! Nie chcesz, by kupione przez Ciebie owoce i warzywa więdły? System Active Fresh Blue Light, czyli specjalne światło o lekko niebieskim zabarwieniu, gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w Twojej lodówce. Dzięki niemu produkty nie tylko zachowują świeżość, ale nawet zwiększają swoje walory odżywcze. Oba te rozwiązania znajdziesz w lodówce do zabudowy Beko BCNA275E3S z oświetleniem wewnętrznym LED.


Zapomnij o dodawaniu detergentu!

Inne niezwykle ciekawe rozwiązania oferuje zmywarka do zabudowy Beko DIN59530AD z systemem autodozowania detergentu AutoDose. Już nie musisz pamiętać o dodawaniu tabletek czy środków myjących za każdym razem, gdy uruchamiasz zmywarkę. Możesz też przestać się zastanawiać, czy na pewno dodajesz właściwą ilość substancji. Wystarczy, że pojemnik z detergentem napełnisz raz na miesiąc, a system sam odmierzy odpowiednią dawkę detergentu w zależności od programu zmywania. Takie rozwiązanie nie tylko oszczędza Twój czas, ale też zasób portfela i środowisko naturalne – masz pewność, że używasz dokładnie tyle detergentu, ile trzeba.


Steruj zdalnie zmywarką... choćby z biura czy zakupów!

Jesteśmy przyzwyczajeni, że sprzęt AGD musimy ustawiać „ręcznie", ale i to się zmienia. Wspomniany już model zmywarki Beko DIN59530AD daje sobą sterować z każdego miejsca na Ziemi... ale też z zacisza własnej kanapy! Dzięki aplikacji HomeWhiz możesz zarządzać swoim sprzętem AGD za pomocą smartfona czy tabletu, gdziekolwiek jesteś. Bez problemu sprawdzisz, czy zmywarka skończyła pracę, włączysz zmywanie lub zmodyfikujesz parametry programu. Zdalne sterowanie sprzętem to nowa jakość korzystania z AGD – w Twoim domu i poza nim.


Korzystaj z elastyczności w gotowaniu

Pomyśl o technologii Split & Cook (np. Beko BVM36400XCS), która dzieli Twój piekarnik na dwie niezależne komory. Dzięki temu możesz piec dwie zupełnie różne potrawy jednocześnie, w różnych temperaturach, bez mieszania się smaków i zapachów. Łosoś i tarta cytrynowa? A może pieczony kurczak i szarlotka? Z technologią Split & Cook bez problemu przygotujesz je naraz. Jeśli masz do przygotowania jedną potrawę, możesz skorzystać tylko z połowy piekarnika – Twoje zużycie prądu i czas nagrzewania będą znacznie mniejsze. Innym częstym problemem jest konieczność dopasowania rozmiaru garnków do pól grzewczych płyty indukcyjnej. Garnki nieraz okazują się za duże lub za małe; przestrzeń nie jest wykorzystywana efektywnie, trzeba też uważać, by garnek nie zsunął się z pola. Z elastycznym polem grzewczym IndyFlex (model Beko HII64800FHT) gotowanie staje się znacznie prostsze – możesz postawić na nim dużą brytfannę albo kilka małych garnków, bez martwienia się, czy odpowiednio się w nie wpasują.


Szukaj sprytnych rozwiązań!

Czasy, gdy sprzęty AGD pełniły jedynie swoje podstawowe funkcje, przeszły już do historii. Oferowane dziś możliwości sprawiają, że urządzenia domowe, gdy zostają wybrane świadomie, mogą realnie wpłynąć na jakość życia, podnieść komfort wykonywanych prac domowych i znacząco skrócić ich czas. Dlatego warto wychodzić poza sprawdzanie podstawowych parametrów technicznych i szukać technologii skrojonych na miarę naszych własnych potrzeb. Wypróbuj urządzenia marki Beko i przekonaj się sam!

Ustawienia prywatności Polityka prywatności