Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BEKO / Unikalny program BabyProtect

Unikalny program BabyProtect

Ulubione1

Sprzęty domowego użytku mogą być inspiracją dla twórczego rozwoju dzieci i dobrym powodem do nauki otaczającego ich świata. Tak jak pomagają w prowadzeniu domu, tak samo powinny pomagać w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich domowników. BEKO rozumie te potrzeby i ciągle wprowadza i ulepsza udogodnienia związane z opieką nad najmłodszymi członkami rodziny. Doskonałym dowodem na to jest program BabyProtect, który otrzymał certyfikat Allergy UK.

beko

Bezpieczeństwo dzieci jest jednym z priorytetów marki BEKO. Program BabyProtect został stworzony specjalnie z myślą o higienicznym praniu ubranek niemowlęcych, a także ubrań osób cierpiących na alergie skórne.

 Program ten dzięki cyklowi dodatkowego płukania zapewnia dokładne usuniecie detergentu, którego pozostałości są przyczyną alergii skórnych. Dodatkowo, długie utrzymywanie wysokiej temperatury prania w tym programie pozbawia tkaniny niebezpiecznych mikroorganizmów oraz zapewnia lepsze rezultaty prania. Program BabyProtect uzyskał certyfikat instytutu LGA poświadczający 99,99% poziom sterylizacji.Bezpieczeństwo dzieci jest jednym z priorytetów marki BEKO

 

Ten program w pralkach BEKO oznacza jeszcze lepsze wypłukanie detergentów z tkanin, aby nic nie podrażniało skóry małych alergików. Długie utrzymywanie wysokiej temperatury prania, pozwala pozbawić tkaniny niebezpiecznych mikroorganizmów.

 

pozwala pozbawić tkaniny niebezpiecznych mikroorganizmów

 

W zmywarkach, program BabyProtect polega na cyklu intensywnego mycia z dodatkowym płukaniem gorącą wodą, aby buteleczki i naczynia dla dziecka były w 99,99 % sterylne. W suszarkach natomiast jest to system odpylający ubrania z mikrowłókienek oraz czujniki temperatury i wilgotności, które precyzyjnie kontrolują warunki panujące wewnątrz urządzenia.

 Zobacz również

Małe też jest piękne

Małe też jest piękne

PO PIERWSZE – POJEMNOŚĆ Nowoczesne zmywarki o szerokości 45 centymetrów, takie jak model Beko...

Nowa gama piekarników - piecz profesjonalnie w piekarnikach Beko

Nowa gama piekarników - piecz profesjonalnie w...

Spilt&Cook, zastosowany np. w piekarniku BVR35500XMS  to rewelacyjne rozwiązanie pozwalające...