Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BEKO / Unikalny program BabyProtect

Unikalny program BabyProtect

Ulubione1

Sprzęty domowego użytku mogą być inspiracją dla twórczego rozwoju dzieci i dobrym powodem do nauki otaczającego ich świata. Tak jak pomagają w prowadzeniu domu, tak samo powinny pomagać w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich domowników. BEKO rozumie te potrzeby i ciągle wprowadza i ulepsza udogodnienia związane z opieką nad najmłodszymi członkami rodziny. Doskonałym dowodem na to jest program BabyProtect, który otrzymał certyfikat Allergy UK.

beko

Bezpieczeństwo dzieci jest jednym z priorytetów marki BEKO. Program BabyProtect został stworzony specjalnie z myślą o higienicznym praniu ubranek niemowlęcych, a także ubrań osób cierpiących na alergie skórne.

 Program ten dzięki cyklowi dodatkowego płukania zapewnia dokładne usuniecie detergentu, którego pozostałości są przyczyną alergii skórnych. Dodatkowo, długie utrzymywanie wysokiej temperatury prania w tym programie pozbawia tkaniny niebezpiecznych mikroorganizmów oraz zapewnia lepsze rezultaty prania. Program BabyProtect uzyskał certyfikat instytutu LGA poświadczający 99,99% poziom sterylizacji.Bezpieczeństwo dzieci jest jednym z priorytetów marki BEKO

 

Ten program w pralkach BEKO oznacza jeszcze lepsze wypłukanie detergentów z tkanin, aby nic nie podrażniało skóry małych alergików. Długie utrzymywanie wysokiej temperatury prania, pozwala pozbawić tkaniny niebezpiecznych mikroorganizmów.

 

pozwala pozbawić tkaniny niebezpiecznych mikroorganizmów

 

W zmywarkach, program BabyProtect polega na cyklu intensywnego mycia z dodatkowym płukaniem gorącą wodą, aby buteleczki i naczynia dla dziecka były w 99,99 % sterylne. W suszarkach natomiast jest to system odpylający ubrania z mikrowłókienek oraz czujniki temperatury i wilgotności, które precyzyjnie kontrolują warunki panujące wewnątrz urządzenia.

 Zobacz również

A może lodówka wolnostojąca?

A może lodówka wolnostojąca?

NEOFROST, CZYLI ZNACZNIE LEPSZY NO FROST Na rynku wciąż jeszcze niewiele jest urządzeń...

Mińsk to nie lodówka! Mińsk to styl życia.

Mińsk to nie lodówka! Mińsk to styl życia.

Dzisiaj nasze oczekiwania są znacznie większe, wybór nieporównywalny, a dla wielu lodówka nie...