WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZMYWANIA BEKO DIN 28422 - Max Kuchnie
WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZMYWANIA BEKO DIN 28422 - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BEKO WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZMYWANIA ZE ZMYWARKĄ BEKO...

BEKO


WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZMYWANIA ZE ZMYWARKĄ BEKO DIN 28422

Zmywarka Beko DIN DIN 28422 to wyjątkowo ciche, szybkie, oszczędne urządzenie, które potrafi zadbać o każdy rodzaj naczyń. Idealnie dopasowana jest do każdego typu mebli kuchennych.

Dzięki zastosowaniu funkcji AquaIntense, perfekcyjnie umyje wszystkie naczynia. Jedną z ważniejszych funkcji w zmywarce jest zastosowanie technologii GlassShield, która chroni szklane naczynia i wydłuża ich żywotność. Dodatkową przestrzeń i wygodę użytkowania gwarantuje zastosowany w niej modułowy trzeci kosz. Zmywarka wyposażona także w wskaźnik LedSpot, który kontroluje pracę urządzenia bez otwierania drzwiczek oraz trzypoziomowy System Acrobat, który dostosowuje przestrzeń do używanych naczyń. Zmywarka Beko gwarantuje komfort oraz łatwość obsługi. Z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

 

WYDAJNOŚĆ, NIEZAWDONOŚĆ I CICHA PRACA ZMYWARKI BEKO DIN 28422


Modułowy Trzeci Kosz
Dodatkowa przestrzeń i wygoda użytkowania

Dzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieści się więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości oraz kształtu. Elastyczność w dostosowaniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego cyklu nie wykorzystując
wolnego miejsca w koszach.

 

Zawiasy SlideFit
Perfekcyjne dopasowanie bez podcinania cokołu

Dzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieści się więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości oraz kształtu. Elastyczność w dostosowaniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego cyklu nie wykorzystując wolnego miejsca w koszach.

 

AquaIntense
Zapewnij sobie dokładnie domyte naczynia w każdych warunkach

To dodatkowe, ruchome ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego się włoży, bez pomijania zakamarków czy szczelin.

 

GlassShield
Chroń szklane naczynia i wydłuż ich żywotność

Jedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia, ale również 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

 

Kosze modułowe
Idealnie zorganizowana przestrzeń

Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

 

Fast+
Zmywaj 3 razy szybciej, a równie skutecznie

Po włączeniu tej funkcji proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej wydajności.


Silnik inwerterowy
Zagwarantuj sobie niezawodność i oszczędną pracę zmywarki

Silnik inwerterowy to same zalety: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie

 

TWOJA ZMYWARKA BEKO DIN 28422 JESZCZE TRWALSZA

 

TrayWash
Wykorzystaj zmywarkę do doczyszczenia tłustych tac z piekarnika

W zmywarce zainstalowane są specjalne uchwyty w których bez trudu zmieści sie aż do trzech tłustych czy mocno zabrudzonych
tac a ich myciem zajmie się zmywarka Beko.

 

Program Automatyczny Allin1
Wykorzystaj w pełni możliwości detergentu

Zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania użyte zostały tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie
wydłuży czas trwania programu zmywania, by w pełni wykorzystać możliwości użytego detergentu.


Mocne ramię myjące
Siła i skuteczność mycia

Wzmocnione ramię myjące w zmywarkach Beko skuteczniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

 

Trzypoziomowy System Acrobat
Dostosuj przestrzeń do naczyń, których używasz

Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi, że z łatwością można dostosować wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierza się zmywać.

 

Dno ze stali nierdzewnej
Trwałe i higieniczne rozwiązanie

Stal nierdzewna gwarantuje znacznie większą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą we wnętrzu urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią
przez wiele lat.

 

Wskaźnik LedSpotTM
Kontroluj pracę zmywarki bez otwierania drzwiczek

Dzięki wskaźnikowi LedSpotTM wiadomo, czy zmywarka pracuje, bez konieczności otwierania drzwiczek.

 

Składane drabinki
Bezpieczeństwo dla Twoich naczyń

Dzięki składanym drabinkom można łatwo ułożyć naczynia o różnych kształtach na dnie kosza.

Więcej informacji o produktach i marce na stronie www.beko.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności