Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO - Max Kuchnie
Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci AGD BLANCO Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO....
BLANCO

Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO. Klasyczne. Ponadczasowe. Piękne.

Stal szlachetna urzeka niezwykłymi właściwościami, które czynią z niej idealny materiał do produkcji zlewozmywaków. Firma BLANCO stosuje wyłącznie stal szlachetną najwyższej jakości, która jest selekcjonowana wg. Określonych kryteriów i której jakość podlega ścisłej kontroli.

Klasyczna – o ponadczasowej kolorystyce.

 

Dzięki naturalnej kolorystyce stal szlachetną można wkomponować w każdy styl aranżacji kuchni. Nawet po wielu latach materiał ten zachowuje swoje walory i lśniącą powierzchnię.

 

Nierdzewna

 

Stal szlachetna, ze względu na swoje właściwości, jest nierdzewna. Odporna na wysokie temperatury, również długotrwały kontakt ze światłem słonecznym nie ma wpływu na kolor i strukturę materiału.

 

Higieniczna

 

Metaliczna powłoka stali szlachetnej jest gładka i nie posiada wyżłobień. Dzięki temu zarówno brud, jak i bakterie, prawie w ogóle nie osadzają się na jej powierzchni.

 

Odporna

 

Wysokiej jakości stal szlachetna firmy BLANCO cechuje się naturalną odpornością na stosowane w gospodarstwie domowym kwasy (takie, jak np. ocet czy kwasek cytrynowy). Ponadto, stal szlachetna jest odporna na powstawanie plam, które mogą pojawić się podczas kontaktu z żywnością (np. kawą, owocami, warzywami).

 

Łatwa w pielęgnacji

 

Stal szlachetna BLANCO zachowuje swoją wartość i piękno przez dziesiątki lat, mimo iż nie wymaga zbyt dużej pielęgnacji. Do jej konserwacji i czyszczenia wystarczy stosować zwykłe środki czyszczące i od czasu do czasu specjalny środek do czyszczenia stali szlachetnej.

 

Więcej informacji o produktach i marce Blanco znajduje się na stronie www.blanco.com