Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Centrum kuchenne ze stali szlachetnej BLANCO. Klasyczne. Ponadczasowe. Piękne.

Ulubione0

Stal szlachetna urzeka niezwykłymi właściwościami, które czynią z niej idealny materiał do produkcji zlewozmywaków. Firma BLANCO stosuje wyłącznie stal szlachetną najwyższej jakości, która jest selekcjonowana wg. Określonych kryteriów i której jakość podlega ścisłej kontroli.

blanco

Klasyczna – o ponadczasowej kolorystyce.
Dzięki naturalnej kolorystyce stal szlachetną można wkomponować w każdy styl aranżacji kuchni. Nawet po wielu latach materiał ten zachowuje swoje walory i lśniącą powierzchnię.
 

Nierdzewna
Stal szlachetna, ze względu na swoje właściwości, jest nierdzewna. Odporna na wysokie temperatury, również długotrwały kontakt ze światłem słonecznym nie ma wpływu na kolor i strukturę materiału.
 

Higieniczna
Metaliczna powłoka stali szlachetnej jest gładka i nie posiada wyżłobień. Dzięki temu zarówno brud, jak i bakterie, prawie w ogóle nie osadzają się na jej powierzchni.
 

Odporna
Wysokiej jakości stal szlachetna firmy BLANCO cechuje się naturalną odpornością na stosowane w gospodarstwie domowym kwasy (takie, jak np. ocet czy kwasek cytrynowy). Ponadto, stal szlachetna jest odporna na powstawanie plam, które mogą pojawić się podczas kontaktu z żywnością (np. kawą, owocami, warzywami).
 

Łatwa w pielęgnacji
Stal szlachetna BLANCO zachowuje swoją wartość i piękno przez dziesiątki lat, mimo iż nie wymaga zbyt dużej pielęgnacji. Do jej konserwacji i czyszczenia wystarczy stosować zwykłe środki czyszczące i od czasu do czasu specjalny środek do czyszczenia stali szlachetnej.
 

Zobacz również

BLANCO SILGRANIT® PuraDur® - szlachetny kamień w kuchni

BLANCO SILGRANIT® PuraDur® - szlachetny kamień...

Właściwości materiału Gładka, jednolita, przyjemna powierzchnia przypomina w dotyku...

Nowoczesne centrum kuchenne BLANCO

Nowoczesne centrum kuchenne BLANCO

Optymalne wykorzystanie przestrzeni zapewnia większe poczucie komfortu. BLANCO oferuje...