Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / FlexInduction

FlexInduction

Ulubione0

Nowa płyta marki to prezentacja przede wszystkim wygody oraz dostosowania budowy i jej wyposażenia do potrzeb użytkownika. Powiększone pole FlexInduction to zapowiedź jeszcze większego komfortu gotowania.

bosch

Perfekcyjne gotowanie


Zwiększona do 24 cm szerokości strefa FlexInduction to jeszcze więcej miejsca do zagospodarowania przez naczynia, których kształt nie odpowiada często występującym na płytach kręgach grzewczych. W wyraźnie zaznaczonej, prostokątnej ramce, zmieści się jeszcze większa niż do tej pory brytfanna lub kilka naczyń. Funkcjonalność płyty podkreśla także wyświetlacz zużycia energii. Dzięki niemu mamy możliwość kontrolowania na bieżąco ilości energii, jaką zwykle wykorzystujemy przy przygotowywaniu posiłków. O wygodne i wyjątkowo intuicyjne sterowanie dba DirectSelect. Przy jego użyciu wskażemy konkretne pole, które chcemy wykorzystać przy gotowaniu. Dotykowy DirectSelect pozwala również na bardzo szybki wybór oczekiwanej mocy grzania dla określonego pola.
Na innowacyjną funkcję ReStart wydaje się, że wszyscy czekaliśmy od zawsze. Od tej pory nie musimy się obawiać, że przez rozlane mleko na płycie, którego chcemy się szybko pozbyć, utracimy wszystkie ustawienia gotowania, wprowadzone do tej pory. Wyłączając nagle płytę, urządzenie przez 4 sekundy zapamiętuje nasze ustawienia, przez ten czas zdążymy wytrzeć płytę i powrócić do gotowania według wcześniej określonych funkcji i parametrów.


Bosch w każdym detalu


Nowa płyta marki Bosch otoczona jest ze wszystkich stron ramką ze stali szlachetnej. Dzięki niej brzegi płyty są chronione przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Z myślą o najmłodszych, płyta została wyposażona także w zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci.


Płyta indukcyjna FlexInduction PIN645F17E             Płyta indukcyjna FlexInduction PIN645F17E

powerBoost dla stref grzewczych
sterowanie DirectSelect
wyświetlacz cyfrowy
zabezpiecznie przed uruchomieniem przez dzieci                         

 

 

 

Zobacz również

Piekarniki klasy PREMIUM

Piekarniki klasy PREMIUM

Sto procent kontroli Marka Bosch wprowadziła na rynek piekarnik HNG6764S1 Serie |8, wyposażony w...

MUM 4880 – Niezbędny robot kuchenny

MUM 4880 – Niezbędny robot kuchenny

Praktyczny robot kuchenny MUM 4880 marki Bosch składa się z kilku części. Największa jest duża...