Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / Lodówka taaaka wielka!

Lodówka taaaka wielka!

Ulubione0

Marka Bosch przedstawia największą na rynku chłodziarkę z dolną zamrażarką o pojemności XXL - 500 litrów! Idealna dla dużych rodzin, zadba nie tylko o przechowywanie dużych zakupów, ale także przedłuży świeżość warzyw i owoców, dzięki specjalnej szufladzie CrisperBox.

bosch

Chłodzenie w rozmiarze XXL
 
Największa na rynku chłodziarko-zamrażarka marki Bosch o wyróżniających wymiarach (W x S x G) 191,0 cm x 70,0 cm x 77,0 cm to odpowiedź na potrzeby dużych rodzin, które chcą pomieścić wszystkie zakupy w dużej i przestronnej chłodziarko-zamrażarce. Pojemność 500 litrów jest inteligentnie zorganizowana, a wszystkie dostępne funkcje - wykonane z najwyższej jakości materiałów dostosowane do potrzeb korzystania z niej. O właściwą ergonomię niemieccy inżynierowie zadbali opracowując specjalne szuflady chłodzące, przeznaczone np. do dużych kawałków mięsa (Big Box) w zamrażarce oraz do warzyw i owoców (Crisper Box). Ta ostatnia nie tylko porządkuje wnętrze chłodziarki, ale również przedłuża świeżość przechowywanych w niej produktów, zatrzymując w nich witaminy. Specjalne warunki chłodzenia są dla produktów niczym SPA - wydobywają z nich jeszcze więcej wartości odżywczych i poprawiają wygląd. Dodatkowym ułatwieniem w rozmieszczeniu zakupów jest stelaż na butelki, dzięki któremu nie będziemy obciążać drzwi chłodziarki i tym samym zadbamy o właściwe obciążenie zawiasów. Technologia Bosch gwarantuje także bezpieczne użytkowanie półek chłodziarki, które są wykonane z tzw. bezpiecznego szkła SafetyGlass, a to oznacza, że jeśli zdarzy nam się np. upuścić na nią coś ciężkiego, szkło nie odpryśnie, chroniąc tym samym produkty we wnętrzu chłodziarki.

Bosch w każdym detalu
Nowa chłodziarko-zamrażarka jest wyposażona także w system LowFrost, z którym zaoszczędzimy dużo pracy, dzięki znacznemu ograniczeniu tworzenia się lodu w zamrażarce. Dzięki temu zamrażarka może być rozmrażana o wiele rzadziej, co z kolei chroni produkty i dba o niskie zużycie energii elektrycznej. Klasa efektywności energetycznej chłodziarko-zamrażarki Bosch to A++.

Chłodziarko-zamrażarka KGV58VL31S

  • pojemność XXL 500l
  • CrisperBox
  • półki SafetyGlass
  • LowFrost
  • klasa efektywności energetycznej A++ 


Więcej informacji o produktach i marce Bosch na stronie: www.bosch-home.pl 

Zobacz również

Suszarki dla każdego

Suszarki dla każdego

Wygodne i oszczędne suszarki przydadzą się w każdej rodzinie, nawet już tej dwu- czy...

PROMOCJA BOSCH – Odbierz premię do 500 zł!

PROMOCJA BOSCH – Odbierz premię do 500 zł!

Kup suszarkę Bosch i odbierz premię do 500 zł. Promocja trwa od 02.09.2019 r. do 15.12.2019 r....