Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / MUM 4880 – Niezbędny robot kuchenny

MUM 4880 – Niezbędny robot kuchenny

Ulubione0

W kuchni znajduje się co raz więcej sprzętów, które ułatwiają i przyspieszają wykonywanie obowiązków. Producenci AGD rozpieszczają nas co raz to nowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nowe urządzenia często zastępują kilka innych, dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce w kuchni. Doskonałym przykładem takiego sprzętu jest robot kuchenny, który pomoże Ci zarówno podczas gotowania czy pieczenia.

bosch

Praktyczny robot kuchenny MUM 4880 marki Bosch składa się z kilku części. Największa jest duża misa o pojemności 3,9l, w której to odbywa się proces mieszania czy ubijania. Istotną rolę odgrywają akcesoria, dzięki czemu urządzenie staje się jeszcze bardziej funkcjonalne. Robot kuchenny wyposażony jest w zestaw ciast (końcówkę do ubijania, mieszania oraz hak do ciasta), rozdrabniacz z trzema tarczami do: szatkowania, tarcia i cięcia, mikser, wyciskarkę do cytrusów, maszynkę do mięsa.

MUM 4880 jest niezwykle przydatny na co dzień. Jego nowoczesne technologie nie tylko ułatwiają nam pracę jak również usprawniają proces przygotowania posiłków. Jedną z nich jest funkcja MultiMotion Drive, czyli wielokierunkowy ruch zabieraków ułatwiający mieszanie i zbieranie ciasta ze ścianek misy. Robot ma możliwość indywidualnej rozbudowy o wyposażenie dodatkowe np. przystawkę do lodów, młynek do mielenia ziaren, kształtka do ciastek i wiele innych.

Hak do zagniatania ciasta, Końcówka do ubijania, końcówka do mieszania
MUM 4880 1.jpg

Rozdrabniacz do warzyw i owoców z 3 wymiennymi tarczami ze stali szlachetnej (5 funkcji): tarcza dwustronna do krojenia na plasterki (grube i drobne), tarcza dwustronna do krojenia na wiórki (grube i drobne) oraz tarcza do drobnego tarcia
MUM 4880 2.jpg

Mikser z tworzywa sztucznego o pojem. 1l
MUM 4880 4.jpg

W dzisiejszych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do wygody. Obecnie robot jest urządzeniem niezastąpionym. Dzięki niemu możemy przygotować wszystko szybciej. Ponadto jego prosta obsługa i łatwe czyszczenie w większości nadaje się do mycia w zmywarce.

Po zakup robota kuchennego zapraszam do naszych studiów Max Kuchnie.

Więcej informacji o produktach i marce Bosch znajduje się na stronie www.bosch-home.pl

Zobacz również

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA!

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA!

Odpręż się... ...i pozostaw pranie pralce. Świat idealny? Nie, to codzienna rzeczywistość dla...

Ustaw pilot i zajmij się, czym chcesz!

Ustaw pilot i zajmij się, czym chcesz!

Niech piekarnik przejmie stery Przygotowanie piekielnie ostrego kurczaka po diabelsku,...