Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / Piekarnik, z którym Ci się upiecze

Piekarnik, z którym Ci się upiecze

Ulubione0

Radość z gotowania i pieczenia to podstawowe cele istnienia piekarnika HBG78B950 marki Bosch. Wyróżniający się wieloma funkcjami i wyjątkową, minimalistyczną formą, wniesie do Twojej kuchni elegancję, styl i zawsze doskonałe dania.

bosch

Perfekcja smaku 


Najnowsza technologia  i jakość, jaką gwarantuje marka Bosch, sprawiają, że gotowanie staje się przyjemną sztuką kulinarną. Dzięki wielu wyjątkowym funkcjom i blisko 70. programom pieczenia, od tej pory odkrywanie nowych potraw i smaków jest dostępne dla każdego. Jedną z najcenniejszych funkcji piekarnika jest Termoobieg 3D Plus. Pozwala ona na pieczenie jednocześnie na trzech poziomach z gwarancją zawsze doskonałych efektów. Funkcja ta opiera się na obiegu powietrza we wnętrzu urządzenia, które jest podgrzewane i wentylowane przez otwory grzewcze na tylnej ścianie urządzenia. Wybierając funkcję Termoobieg 3D Plus, upieczemy zarówno ciasteczka, jak również duże sztuki mięsa.


Funkcjonalna technologia


Piekarnik HBG78B950 to także efekt dbałości o najwyższy komfort i bezpieczeństwo obsługi. Chłodny front izoluje i konstrukcyjnie utrzymuje temperaturę na zewnątrz urządzenia w chłodzie, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo naszym dzieciom i czworonożnym pupilom. Unikatową na polskim rynku funkcję, uzupełnia także automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego. piekarnik mały boschAktywując pyrolizę, piekarnik rozgrzewa się do temp. ok. 500°C, w której wypalane są wszelkie zabrudzenia. Działająca także na szklane drzwi piekarnika funkcja, bez trudu poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi pozostałościami tłuszczu po grillowaniu.


Piekarnik HBG78B950
68 programów automatycznych
14 sposobów grzania
Pyroliza
HydroBaking

Zobacz również

Tlen potrzebny do… ZDROWIA!

Tlen potrzebny do… ZDROWIA!

„Utlenianie" bakterii, czyli jak działa ActiveOxygen Gotowanie, prasowanie, krochmalenie czy...

Piekarnik do zabudowy Bosch HBA 3140S0 - Perfekcyjne rezultaty pieczenia

Piekarnik do zabudowy Bosch HBA 3140S0 -...

Podstawowym wyposażeniem kuchni jest piekarnik. Oprócz nowoczesnego designu zachwyca również...