Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / Piekarnik, z którym Ci się upiecze

Piekarnik, z którym Ci się upiecze

Ulubione0

Radość z gotowania i pieczenia to podstawowe cele istnienia piekarnika HBG78B950 marki Bosch. Wyróżniający się wieloma funkcjami i wyjątkową, minimalistyczną formą, wniesie do Twojej kuchni elegancję, styl i zawsze doskonałe dania.

bosch

Perfekcja smaku 


Najnowsza technologia  i jakość, jaką gwarantuje marka Bosch, sprawiają, że gotowanie staje się przyjemną sztuką kulinarną. Dzięki wielu wyjątkowym funkcjom i blisko 70. programom pieczenia, od tej pory odkrywanie nowych potraw i smaków jest dostępne dla każdego. Jedną z najcenniejszych funkcji piekarnika jest Termoobieg 3D Plus. Pozwala ona na pieczenie jednocześnie na trzech poziomach z gwarancją zawsze doskonałych efektów. Funkcja ta opiera się na obiegu powietrza we wnętrzu urządzenia, które jest podgrzewane i wentylowane przez otwory grzewcze na tylnej ścianie urządzenia. Wybierając funkcję Termoobieg 3D Plus, upieczemy zarówno ciasteczka, jak również duże sztuki mięsa.


Funkcjonalna technologia


Piekarnik HBG78B950 to także efekt dbałości o najwyższy komfort i bezpieczeństwo obsługi. Chłodny front izoluje i konstrukcyjnie utrzymuje temperaturę na zewnątrz urządzenia w chłodzie, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo naszym dzieciom i czworonożnym pupilom. Unikatową na polskim rynku funkcję, uzupełnia także automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego. piekarnik mały boschAktywując pyrolizę, piekarnik rozgrzewa się do temp. ok. 500°C, w której wypalane są wszelkie zabrudzenia. Działająca także na szklane drzwi piekarnika funkcja, bez trudu poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi pozostałościami tłuszczu po grillowaniu.


Piekarnik HBG78B950
68 programów automatycznych
14 sposobów grzania
Pyroliza
HydroBaking

Zobacz również

ŚWIEŻA ŻYWNOŚĆ DWA RAZY DŁUŻEJ

ŚWIEŻA ŻYWNOŚĆ DWA RAZY DŁUŻEJ

Wygoda i oszczędność czasu Tylko świeża żywność jest naprawdę zdrowa i smaczna. Jej...

Tlen potrzebny do… ZDROWIA!

Tlen potrzebny do… ZDROWIA!

„Utlenianie" bakterii, czyli jak działa ActiveOxygen Gotowanie, prasowanie, krochmalenie czy...