Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / Piekarniki Bosch Serie |8 - innowacyjna...

Piekarniki Bosch Serie |8 - innowacyjna technologia i perfekcja w każdym calu.

Ulubione0

PrefectBake, PerfectChef, PerfectRoast to innowacyjne rozwiązania, w które zostały wyposażone nowoczesne modele piekarników zaprezentowane przez markę Bosch. Są to pierwsze sprzęty z nowej linii do zabudowy Serie |8 z intuicyjnym pierścieniem sterującym PerfectChef. 

bosch

Perfect... innowacja
Czujnik PerfectBake, termosonda PerfectRoast i czteropoziomowy nawiew powietrza Termobieg 4D, w które zostały wyposażone piekarniki Serie |8 to optymalne rozwiązania, które umożliwiają szybkie i sprawne pieczenie. PerfectBake dokonuje stałych pomiarów poziomu wilgotności pieczonych tart i ciast, automatycznie dostosowując proces przygotowania. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią potrawę na panelu i wcisnąć przycisk "Start", a kiedy danie będzie gotowe, piekarnik wyłączy się samoczynnie. Termosonda PerfectRoast ułatwia pieczenie mięsa, drobiu i ryb. Natomiast nowa technologia pomiaru temperatury, kontrolowana w trzech różnych miejscach , umożliwia wyeliminowanie błędnych pomiarów, np. w pustej przestrzeni lub w nadzieniu, co pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów przygotowania potraw. Dodatkowo funkcja pary sprawia, że potrawy zyskują chrupkość i soczysty smak. System czteropoziomowego nawiewu powietrza (Termoobieg 4D) gwarantuje równomiernie rozprowadzenie gorącego powietrza wewnątrz piekarnika i umożliwia przygotowanie wyjątkowych potraw niezależnie od tego, na którym z czterech poziomów zostaną ustawione. Nowoczesny wiatrak obracający się naprzemiennie w obu kierunkach, napędzany niezwykle cichym i wydajnym silnikiem EcoSilence gwarantuje efektywność piekarników marki Bosch w każdym ustawieniu. 

Piekarnik, parowar i mikrofala czyli kombinacje dla każdego
W swojej ofercie Bosch przygotował dla klientów wiele kombinacji. Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary i mikrofalą o wysokości 60 cm to model, który łączy w sobie praktycznie wszystkie systemy grzania od klasycznego przez mikrofalę, aż do grzania parą. Urządzenie oferuje swoim użytkownikom nową jakość potraw, a także znaczną oszczędność czasu oraz energii. Piekarnik ParaPlus z dodatkiem pary pozwala na ochronę potraw przed przesuszeniem stosując odpowiednie nawilżanie. Parowar, wyposażony w 20 automatycznych programów, łatwo i szybko pozwala na przyrządzanie gorącego posiłku na dwóch poziomach jednocześnie. Para nie dopuszcza do przenikania zapachów, więc potrawy utrzymują swój smak i zapach, warzywa nie tracą jędrności, koloru oraz wartości odżywczych. Piekarnik z mikrofalą, o wysokości 60 cm i 45 cm to gwarancja przyrządzenia posiłku błyskawicznie przy zachowaniu 100% smaku.

PerfectChef - i gotowanie staje się łatwiejsze
Inżynierowie marki Bosch dołożyli wszelkich starań, by poprawić komfort obsługi urządzeń kuchennych. Nowe modele piekarników zostały wyposażone w niezwykle nowatorski i intuicyjny w użyciu pierścień sterujący PerfectChef. Na panelu sterującym, wystarczy kliknąć na odpowiednią potrawę, a urządzenie samo wybierze optymalny tryb pieczenia. Co więcej proces ten będzie kontrolowany w trakcie, aby osiągnąć najlepszy efekt. Dzięki temu piekarniki Serie |8 stają się niezawodnym szefem kuchni nawet dla początkujących fanów gotowania. Dodatkowo zaletą jest zintegrowana funkcja pyrolizy, która sprawia, że czyszczenie po pieczeniu również nie stanowi już żadnego problemu.

Oszczędnie, bo... wydajnie
Wydajność energetyczna jest od zawsze ważnym kryterium przy wyborze urządzeń elektrycznych. Produkty marki Bosch sa precyzyjnie dopracowane oraz zaprojektowane tak, aby liczył się każdy szczegół. Dzięki zastosowaniu wydajnych silników, takich, jak EcoSilence Drive i energooszczędnych oświetleń LED-owych trafiają w potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.  

Więcej informacji o produktach i marce na stronie www.bosch-home.pl
 

Zobacz również

Suszarki dla każdego

Suszarki dla każdego

Wygodne i oszczędne suszarki przydadzą się w każdej rodzinie, nawet już tej dwu- czy...

Perfekcyjny duet – nowoczesne pralki Bosch dotrzymają ci kroku

Perfekcyjny duet – nowoczesne pralki Bosch...

Pralki z systemem i-DOS i Home Connect – inteligentnie, znaczy łatwo Praca pełna wyzwań i...