Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / Piekarniki klasy PREMIUM

Piekarniki klasy PREMIUM

Ulubione0

Soczysty Wellington, długo suszona, delikatna wołowina "beef jerky" czy hiszpańskie pączki z parzonego ciasta - wszytsko pod stuprocentową kontrolą. Szybko, intuicyjnie, czysto i bezpiecznie. Przedstawiamy nowy piekarnik Serie |8 marki Bosch - paraPlus, który łączy w sobie piekarnik tradycyjny, parowy oraz kuchnekę mikrofalową.

bosch

Sto procent kontroli
Marka Bosch wprowadziła na rynek piekarnik HNG6764S1 Serie |8, wyposażony w 14 programów grzania funkcję kuchenki mikrofalowej oraz piekarnika parowego. Urządzenie wyróżnia się precezyjnym sterowaniem temperaturą: intuicyjnym pierścieniem, za pomocą którego można wybierać tryby przygotowywania potraw oraz zaawansowanymi funkcjami autoczyszczenia.

Najnowszy model piekarnika łączy w sobie wszystkie systemy grzania - od klasycznego przez mikrofalę, aż do grzania parą. W ramach tych metod zyskujemy możliwość dopasowania szerokiej funkcjonalności piekarnika do naszych najróżniejszych potrzeb , a dzięki wykorzystaniu zalet piekarnika parowego kaczka będzie chrupiąca, a w środku soczysta. Od tej pory gotowaniem, pieczeniem, grillowaniem zajmuje się wyłącznie piekarnik. Funkcja PerfectChef sama dostosowuje właściwy rodzaj i czas grzania oraz idealną temperaturę. Aby przygotować dowolną potrawę wystarczy włożyć ją do piekarnika, wybrać odpowiedni tryb i nacisnąć "Start". Trzy czujniki umieszczone na rdzeniu termosondy PerfectRoast, zmierzą temperaturę i precyzyjnie pokierują intensywnością obróbki termicznej. Z kolei czujnik pieczenia PerfectBake automatycznie dostosuje proces wypiekania, dokonując stałych pomiarów poziomu wilgotności i przechowywania ciast. Co więcej, gdy potrawa będzie gotowa, piekarnik automatycznie się wyłączy.

Sto procent bezpieczeństwa i wygody
W trosce o bezpieczeństwo, projektanci Bosch wyposażyli urządzenie w specjalny przycisk blokujący wszystkie ustawienia piekarnika, uniemożliwiając przypadkowe włączenie go lub zmianę parametrów przez dzieci. Z kolei systemy SoftOpen i SoftClose sprawiają, że drzwi delikatnie domykają się lub otwierają.

Sto procent klasy
Piekarnik HNG6764S1 Serie |8 to nie tylko zaawansowana technologia, to także funkcjonalne wzornictwo. Połączenie elementów e stali szlachetnej, nowoczesnego pierścienia sterującego szkłem to gwarancja najwyższej jakości w każdej kuchni. Charakterystyczne czerwone podświetlenia na panelu sterującym wprowadzają elegancję i nadają styl.

Więcej informacji o produktach i marce Bosch na stronie www.bosch-home.pl
 


 

Zobacz również

Perfekcyjny duet – nowoczesne pralki Bosch dotrzymają ci kroku

Perfekcyjny duet – nowoczesne pralki Bosch...

Pralki z systemem i-DOS i Home Connect – inteligentnie, znaczy łatwo Praca pełna wyzwań i...

Centrum Domowych Inspiracji

Centrum Domowych Inspiracji

- Otwierając Centrum Domowych Inspiracji mieliśmy pewność, że ta inicjatywa spodoba się naszym...