Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / SmartCool – nowa seria chłodziarek

SmartCool – nowa seria chłodziarek

Ulubione0

Marka Bosch przedstawia nową serię chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek do zabudowy. Serię SmartCool reprezentują cztery nowe urządzenia, dostępne już w sprzedaży.

bosch

Jak dwukrotnie przedłużyć świeżość warzyw i owoców? 


Włożyć je do szuflady – odpowiedziałaby chłodziarka z serii SmartCool. Do szuflady? – zapyta większość z nas. Nic w tym w dziwnego. Inżynierowie marki Bosch, nieustannie opracowujący najnowsze technologie, także i tym razem stanęli na wysokości zadania.Lodówka Bosch Hydrofresh Dzięki innowacyjnej szufladzie HydroFresh radość ze świeżych owoców i warzyw trwa dwa razy dłużej! Na przykład jabłka przechowywane tradycyjne stracą swoją świeżość i wszelkie wartości odżywcze po ok. 50 dniach,   a po umieszczeniu ich w komorze HydroFresh pozostaną przydatne do spożycia nawet do 120. dniach! Jak to możliwe? Sposobem na osiągnięcie pożądanego rozwiązania jest specjalnie suwak, za pomocą którego z łatwością można ustawić optymalny poziom wilgotności dla produktów znajdujących się w środku. Dzięki jej podwyższonemu poziomowi owocowe i warzywne zapasy na długo pozostaną chrupiące i zdrowe. Nie bez znaczenia pozostaje również pofałdowana powierzchnia dna szuflady, dzięki której produkty są chronione przed zbierającą się wodą.


Funkcjonalne i elastyczne wnętrze
 


Poza najistotniejszą cechą nowej serii chłodziarek, jaką jest dbałość o świeżość    i wartości odżywcze zapasów, warto również zwrócić uwagę na wnętrze urządzeń SmartCool. Tym, co je wyróżnia są z pewnością półki, dopasowane do największych potrzeb. Łatwa do wysunięcia, szklana półka Easy Access Shelf, dzięki wysokiej na 2,5 cm krawędzi, staje się doskonałym zabezpieczeniem pod rozlaniem czegokolwiek na pozostałe półki chłodziarki, a wyjątkowa, dwudzielna konstrukcja półki VarioShelf pomieści niestandardowo wysokie naczynia. Ponadto, wysokość wszystkich półek chłodziarek serii SmartCool można dowolnie zmieniać, w zależności od potrzeb i wielkości naczyń, jakie chcemy na nich umieścić. Dodatkową zaletą urządzeń jest wydzielone, specjalne miejsce na masło, które utrzymuje je w odpowiedniej temperaturze i dba o uporządkowanie wnętrza chłodziarki. Wykończone metalowymi aplikacjami zaskoczą nie tylko funkcjonalnością, ale również nienachlanym i eleganckim wzornictwem. Bogate i funkcjonalne wnętrze chłodziarki doskonale uzupełnia także podświetlenie LED oraz wygodny wyświetlacz cyfrowy, sterowany dotykowo (Touch Control Electronic).


Strefa zamrażaniazamrażalnik SmartCool Bosch


Nowością, dzięki której zamrażalnik SmartCool staje się jeszcze większy i przez to dopasowujący się do naszych indywidualnych potrzeb jest VarioZone.  Opracowana strefa umożliwia wyjęcie wszystkich szuflad i półek lub pozostawienie produktów tylko na półkach. W ten sposób zwiększa się pojemność zamrażalnika, w którym bez najmniejszego problemu zmieścimy naprawdę duże przetwory.

 

Chłodziarki z serii SmartCool:
KIS87AF30
KIS86AF30
KIS87AD30
KIN86AF30

Zobacz również

ŚWIEŻA ŻYWNOŚĆ DWA RAZY DŁUŻEJ

ŚWIEŻA ŻYWNOŚĆ DWA RAZY DŁUŻEJ

Wygoda i oszczędność czasu Tylko świeża żywność jest naprawdę zdrowa i smaczna. Jej...

Piekarniki Bosch Serie |8 - innowacyjna technologia i perfekcja w każdym calu.

Piekarniki Bosch Serie |8 - innowacyjna...

Perfect... innowacja Czujnik PerfectBake, termosonda PerfectRoast i czteropoziomowy nawiew powietrza...