Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / Sterylnie czyste naczynia w Twoim domu

Sterylnie czyste naczynia w Twoim domu

Ulubione0

Poranek, śniadanie dla całej rodziny, kolejny zabiegany dzień. Później obiad, podwieczorek, kolacja i... cała sterta naczyń. Bosch przedstawia nową zmywarkę Serie | 8 z funkcjami dopasowanymi dla całej rodziny. Opcja podwyższonej temperatury HigienaPlus zapewnia bardziej higieniczne mycie, a system koszy VarioFlex Pro pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni zmywarki.

bosch

Perfekcja pełna funkcji
Nowa zmywarka Bosch SMS88TI07E oferuje aż 8 programów mycia oraz liczne funkcje dodatkowe stworzone z myślą o każdej rodzinie. HigienaPlus to propozycja skierowana w szczególności do młodych rodziców: dzięki podwyższonej temperaturze mycia wszelkie butelki czy kubeczki do karmienia będą nie tylko perfekcyjnie czyste, ale także sterylne i wolne od bakterii.

 

Zabieganym rodzicom, mającym pełne ręce roboty przyda się też funkcja Opóźnienia Startu. Dzięki niej korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, gdyż umożliwia rozpoczęcie programu w dowolnej chwili, np. w nocy lub gdy jesteśmy w pracy. Dodatkowo, innowacyjny system suszenia EcoZeolith sprawi, że naczynia będą gotowe do kolejnego użycia tuż po zakończeniu programu, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Zeolith to naturalny minerał, który nigdy się nie zużywa. Pochłania wilgoć pozostałą po zmywaniu i przetwarza ją w ciepłe powietrze. A wszystko to z dbałością o domowy budżet: system EcoZeolith pozwala zaoszczędzić o 30% więcej energii od klasy efektywności energetycznej A.

 

Maksymalna elastyczność
Częstym problemem dużych rodzin jest sterta brudnych naczyń po całym dniu. Nowa zmywarka Bosch mieści ich aż 13 kompletów, a dodatkowo system koszy VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni zmywarki. Po wspólnym gotowaniu do umycia mamy nie tylko talerze czy szklanki, ale też mocno zabrudzone garnki. Z najbardziej uporczywymi nieczystościami perfekcyjnie poradzi sobie funkcja Strefa Intensywna, która zwiększa ciśnienie wody w dolnym koszu.

 

Bosch w każdym detalu
Nowa zmywarka marki Bosch wyposażona jest w wyświetlacz TFT o doskonałym kontraście, dlatego informacje o trwającym właśnie programie możemy bez problemu odczytać pod każdym kątem. Wybór programu i funkcji jest niezwykle prosty. Dotykowy metalowy panel intuicyjnie i wygodnie prowadzi przez proces wyboru. Dodatkowo gwarancja na system AquaStop na cały czas użytkowania urządzenia pozwoli zachować spokój podczas wyjazdów i wakacji.

 

Zmywarka Bosch SMS88TI07E:

  • Suszenie EcoZeolith
  • Silnik EcoSilence Drive, super cicha: 42db
  • Szuflada Vario3 Pro
  • Higiena Plus
  • Oświetlenie komory zmywarki: Emotion-Light (diody emitujące łagodne, białe światło)
  • Funkcja VarioSpeed Plus skracająca
  • Czas pracy programu nawet do 66%

 

 Więcej informacji o produktach i marce Bosch znajduje się na: www.bosch-home.pl

Zobacz również

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA!

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA!

Odpręż się... ...i pozostaw pranie pralce. Świat idealny? Nie, to codzienna rzeczywistość dla...

MUM 4880 – Niezbędny robot kuchenny

MUM 4880 – Niezbędny robot kuchenny

Praktyczny robot kuchenny MUM 4880 marki Bosch składa się z kilku części. Największa jest duża...