Suszarki dla każdego - Max Kuchnie
Suszarki dla każdego - Max Kuchnie
INFOLINIA: 
17 777 39 20
Strona główna Producenci AGD BOSCH Suszarki dla każdego
BOSCH

Suszarki dla każdego

Wygodne, bo mogą stać obok lub na pralce lub w zupełnie innym miejscu. Oszczędne, bo oszczędzają czas. Gdy jedno się pierze, drugie suszy. Ekologiczne, bo oszczędzają prąd. Perfekcyjne dla każdego, bo... marki Bosch.

 

Wygodne i oszczędne suszarki przydadzą się w każdej rodzinie, nawet już tej dwu- czy trzyosobowej. Doceni ją każdy po powrocie z ferii zimowych, wakacji i innych wyjazdów. Zazwyczaj wtedy pralka „chodzi" non stop, a mokrych ubrań często nie ma już gdzie wywieszać. Gdy już dojdziemy do przekonania, że taki właśnie sprzęt przydałby się również w naszym domu, to po chwili stwierdzamy, że nie ma na niego miejsca. A może jednak warto, by takie się znalazło?

Suszarki marki Bosch są intuicyjne i wygodne w użytkowaniu. Pranie i suszenie, przerzucanie z bębna do bębna jest dużym komfortem dla użytkownika. Suszarka może stać obok pralki, równie dobrze może stać też na niej albo zupełnie gdzie indziej np. w pomieszczeniu składowym czy garderobie, bo nie potrzebuje podłączenia do wody. Duży komfort użytkowania zapewnia samoczyszczący kondensator (np. model WTW876S0PL), bo jak sama nazwa mówi czyści się sam. Dzięki temu zużycie energii pozostaje na niezmiennie niskim poziomie.

Suszarki marki Bosch są niezwykle ekologiczne i potrafią oszczędzać na wiele różnych sposobów. Oszczędzają czas, bo w trakcie gdy jedno się pierze, drugie się suszy. Oszczędzają prąd. W ofercie marki znajdziemy suszarki, które posiadają pompę ciepła i samoczyszczący kondensator. Te innowacyjne rozwiązania sprawiają, że urządzenia cieszą się najwyższymi klasami energooszczędności (nawet A+++) i gwarantują, że zużycie energii będzie tak samo niskie w trakcie każdego suszenia.


Suszarki marki Bosch nie tylko suszą, ale dbają o to, by ubrania były miękkie i puszyste. Delikatna konstrukcja bębna i zbieraki o specjalnym kształcie chronią tkaniny przed mechanicznymi zniszczeniami. Dodatkowo system AutoDry stale kontroluje poziom wilgotności tkanin. Potrafi dostosować parametry programu do naszych ubrań, gwarantując że się nie przesuszą. W ten sposób swetry się nie skurczą, bawełna straci szorstkość, ręczniki staną się miękkie i puszyste, a jeansy przyjemne w dotyku, bez konieczności stosowania środków zmiękczających. Suszarki marki Bosch są perfekcyjne dla wygodnych, eleganckich i oszczędnych. Dla każdego.

Więcej informacji o produktach i marce znajduje się na stronie www.bosch-home.pl