Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / ŚWIEŻA ŻYWNOŚĆ DWA RAZY DŁUŻEJ

ŚWIEŻA ŻYWNOŚĆ DWA RAZY DŁUŻEJ

Ulubione0

Nowe chłodziarko-zamrażarki Bosch NoFrost z technologią VitaFresh plus pozwalają na przechowywanie żywności dwukrotnie dłużej, zachowując pełnię wartości odżywczych i walory smakowe.

bosch

Wygoda i oszczędność czasu
Tylko świeża żywność jest naprawdę zdrowa i smaczna. Jej jakość, sposób produkcji, odpowiedni transport i wreszcie sposób przechowywania mają znaczenie zarówno dla smaku, jak i wartości odżywczych. Dlatego inżynierowie marki Bosch w najnowszych chłodziarko-zamrażarkach Serie | 6 zastosowali VitaFresh plus – specjalną komorę świeżości, która składa się z dwóch stref – suchej i wilgotnej. Strefa sucha nadaje się idealnie do przechowywania serów, mięsa i ryb. Strefa wilgotna zapewnia doskonałe warunki dla owoców i warzyw, a także pozwala zachować ich świeżość, smak i wartości odżywcze na dłużej.

Smak i zdrowie
– Coraz większą uwagę zwracamy na to, co jemy. Chętnie sięgamy po produkty ekologiczne, zwłaszcza, jeśli chodzi o warzywa i owoce. I bardzo słusznie! Według metaanalizy 343 badań dotyczących warzyw i owoców z upraw konwencjonalnych i ekologicznych opublikowa-nej w BMJ (British Journal of Nutrition) produkty roślinne ekologiczne mają średnio o 17% więcej polifenoli niż warzywa i owoce konwencjonalne, o 10% mniej azotanów i aż o 87 % mniej azotynów. Ponadto 4 razy rzadziej występują w nich pestycydy – mówi Agnieszka Ślusarska-Staniszewska, dietetyk. – Jednak, aby cieszyć się naprawdę zdrową i smaczną żywnością warto zadbać również o odpowiedni sposób jej przechowywania. Taki, który zapewni jej dłuższą trwałość i spowolni wzrost szkodliwych mikroorganizmów, a tym samym pozytywnie wpłynie na nasze bezpieczeństwo i zdrowie oraz na smak gotowych dań – mówi Agnieszka Ślusarska-Staniszewska, dietetyk.

Bosch w każdym detalu
Urządzenia te są również bardziej pojemne w porównaniu do tradycyjnych lodówek – pomieszczą tygodniowy zapas żywności, napoje, a nawet duże garnki czy miski. Nowe chłodziarko-zamrażarki Bosch Serie | 6 charakteryzują się również specjalnym systemem chłodzenia SkinCondenser (zintegrowany skra¬placz), dzięki któremu urządzenie pracuje ciszej, pobiera mniej energii elektrycznej i można je ustawić bezpośrednio przy ścianie w ciągu mebli kuchennych. To szczególnie ważne i wygodne usprawnienie szczególnie dla tych, którzy do tej pory nie mogli znaleźć chłodziarki, która tworzy jednolitą zabudowę z meblami kuchennymi. Wnętrze nowych chłodziarko-zamrażarek Bosch oświetlają boczne panele LED, które są nie tylko energooszczędne, ale również łagodne dla ludzkiego wzroku. Dodatkową nowością jest także w pełni automatyczny panel sterowania znajdujący się na drzwiach chłodziarko-zamrażarek, dzięki któremu na bieżąco otrzymujemy informacje na temat ustawień temperatury, czy aktywnych trybów pracy. Co więcej, wszystkie nowe chłodziarko-zamrażarki marki Bosch wyposażone zostały w technologię NoFrost, która zapobiega powstawaniu uporczywego lodu w jej wnętrzu, a my dzięki temu nie musimy już martwić się o jej rozmrażanie i bez problemu możemy sięgać po mrożonki, które nie będą sklejone od lodu.

Więcej informacji na: www.nofrost.pl oraz www.bosch-home.pl

Zobacz również

Marka Bosch z tytułem Superbrands

Marka Bosch z tytułem Superbrands

Tak prestiżowy tytuł, jakim jest Superbrands, cieszy podwójnie. Przede wszystkim przyznawany jest...

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA!

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA!

Odpręż się... ...i pozostaw pranie pralce. Świat idealny? Nie, to codzienna rzeczywistość dla...