Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / BOSCH / ŚWIEŻA ŻYWNOŚĆ DWA RAZY DŁUŻEJ

ŚWIEŻA ŻYWNOŚĆ DWA RAZY DŁUŻEJ

Ulubione0

Nowe chłodziarko-zamrażarki Bosch NoFrost z technologią VitaFresh plus pozwalają na przechowywanie żywności dwukrotnie dłużej, zachowując pełnię wartości odżywczych i walory smakowe.

bosch

Wygoda i oszczędność czasu
Tylko świeża żywność jest naprawdę zdrowa i smaczna. Jej jakość, sposób produkcji, odpowiedni transport i wreszcie sposób przechowywania mają znaczenie zarówno dla smaku, jak i wartości odżywczych. Dlatego inżynierowie marki Bosch w najnowszych chłodziarko-zamrażarkach Serie | 6 zastosowali VitaFresh plus – specjalną komorę świeżości, która składa się z dwóch stref – suchej i wilgotnej. Strefa sucha nadaje się idealnie do przechowywania serów, mięsa i ryb. Strefa wilgotna zapewnia doskonałe warunki dla owoców i warzyw, a także pozwala zachować ich świeżość, smak i wartości odżywcze na dłużej.

Smak i zdrowie
– Coraz większą uwagę zwracamy na to, co jemy. Chętnie sięgamy po produkty ekologiczne, zwłaszcza, jeśli chodzi o warzywa i owoce. I bardzo słusznie! Według metaanalizy 343 badań dotyczących warzyw i owoców z upraw konwencjonalnych i ekologicznych opublikowa-nej w BMJ (British Journal of Nutrition) produkty roślinne ekologiczne mają średnio o 17% więcej polifenoli niż warzywa i owoce konwencjonalne, o 10% mniej azotanów i aż o 87 % mniej azotynów. Ponadto 4 razy rzadziej występują w nich pestycydy – mówi Agnieszka Ślusarska-Staniszewska, dietetyk. – Jednak, aby cieszyć się naprawdę zdrową i smaczną żywnością warto zadbać również o odpowiedni sposób jej przechowywania. Taki, który zapewni jej dłuższą trwałość i spowolni wzrost szkodliwych mikroorganizmów, a tym samym pozytywnie wpłynie na nasze bezpieczeństwo i zdrowie oraz na smak gotowych dań – mówi Agnieszka Ślusarska-Staniszewska, dietetyk.

Bosch w każdym detalu
Urządzenia te są również bardziej pojemne w porównaniu do tradycyjnych lodówek – pomieszczą tygodniowy zapas żywności, napoje, a nawet duże garnki czy miski. Nowe chłodziarko-zamrażarki Bosch Serie | 6 charakteryzują się również specjalnym systemem chłodzenia SkinCondenser (zintegrowany skra¬placz), dzięki któremu urządzenie pracuje ciszej, pobiera mniej energii elektrycznej i można je ustawić bezpośrednio przy ścianie w ciągu mebli kuchennych. To szczególnie ważne i wygodne usprawnienie szczególnie dla tych, którzy do tej pory nie mogli znaleźć chłodziarki, która tworzy jednolitą zabudowę z meblami kuchennymi. Wnętrze nowych chłodziarko-zamrażarek Bosch oświetlają boczne panele LED, które są nie tylko energooszczędne, ale również łagodne dla ludzkiego wzroku. Dodatkową nowością jest także w pełni automatyczny panel sterowania znajdujący się na drzwiach chłodziarko-zamrażarek, dzięki któremu na bieżąco otrzymujemy informacje na temat ustawień temperatury, czy aktywnych trybów pracy. Co więcej, wszystkie nowe chłodziarko-zamrażarki marki Bosch wyposażone zostały w technologię NoFrost, która zapobiega powstawaniu uporczywego lodu w jej wnętrzu, a my dzięki temu nie musimy już martwić się o jej rozmrażanie i bez problemu możemy sięgać po mrożonki, które nie będą sklejone od lodu.

Więcej informacji na: www.nofrost.pl oraz www.bosch-home.pl

Zobacz również

Sterylnie czyste naczynia w Twoim domu

Sterylnie czyste naczynia w Twoim domu

Perfekcja pełna funkcji Nowa zmywarka Bosch SMS88TI07E oferuje aż 8 programów mycia oraz liczne...

Perfekcyjny duet – nowoczesne pralki Bosch dotrzymają ci kroku

Perfekcyjny duet – nowoczesne pralki Bosch...

Pralki z systemem i-DOS i Home Connect – inteligentnie, znaczy łatwo Praca pełna wyzwań i...